Summoner Wars

2 položek celkem
Summoner Wars: Mistrovská sada  + Nanopodložka nebo propiska
DÁREK ZDARMA
1 366 Kč

Summoner Wars: Mistrovská sada z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS28073795
Summoner Wars: Základní sada
455 Kč

Summoner Wars: Základní sada z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě Školák 8+

Kód: DS79587613

Hra Summoner Wars

Summoner Wars je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojových jednotek budete mít k dispozici i kamenné zdi, které ochrání vaše jednotky v boji a také poslouží jako magické portály k povolávání nových jednotek na bojiště. Shromážděte mocné vojsko a vrhněte ho proti protivníkovi, sesílejte mocná kouzla a zničte všechny, kdo se vám opováží protivit!

Byl to Ret-Talus, pán Padlého království, kdo našel první Kámen vyvolávání. Síla Kamene vstoupila do srdce tohoto temného krále a on se stal prvním Vyvolavačem. Po tisíc let trvala jeho hrůzovláda, kdy pomocí vyvolaných stvůr terorizoval celý svět Itharie a nikdo mu v tom nedokázal zabránit. I když do boje proti němu vytáhly celé armády, síla Kamene byla tak velká, že Ret-Talus zůstával neporažen. Teprve když Dane Lightbringer našel druhý Kámen vyvolávání, octlo se panování Ret-Tala v ohrožení. Nález druhého kamene znamenal novou naději pro utlačovaný lid Itharie, protože teprve teď se s Ret-Talem mohl někdo utkat jako rovný s rovným, a také se tím ukázalo, že první Kámen nebyl jediný svého druhu. Byly-li totiž nalezeny Kameny dva, mohly by existovat i další. Každý národ Itharie vrhl všechny své síly a zdroje do hledání Kamene vyvolávání, který by mohl prohlásit za svůj vlastní. Kamenů se skutečně našlo více a s nimi povstalo i více Vyvolavačů. Národy Itharie se však nedokázaly sjednotit v boji proti společnému nepříteli. Nové nálezy jen posílily stará nepřátelství a rozpory mezi nimi a vyvolaly snahu najít Kameny další a další.... Začaly tak pouze vzájemné boje a války jednoho národa proti druhému,...začaly Války Vyvolavačů!

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Summoner Wars na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hru Summoner Wars nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.