Supermag

Italská společnost Supermag patřící pod Plastwood má vytvořenou historii až do roku 1998, kdy Edoardo Tusacciu poprvé vymyslel magnetické stavebnice a přivedl na trh tento inovativní produkt. Edoardo je potomek rodiny, která po stovky let vyráběla korek z korkových dubů, které se nacházejí v místech jeho rodného ostrova Sardinie. Jak korek klesal jako komodita ke konci 20. století, Edoardoovy přirozené designové dovednosti a umělecké talenty ho přivedli novému směru pro rodinné podnikání a Supermag Toys byl jeho výsledkem. Magnetismus fascinoval lidstvo po tisíce let a vedl i k rozmanité představivosti o civilizacích starověkého Řecka, Číny a Indie. Edoardo byl mezi prvními, kteří rozpoznali neuvěřitelný potenciál, který by mohly mít magnety v hračkách a kreativních hrách. Magnetické stavebnice společnosti Supermag umožňují stavbu projektů s nekonečnou škálou možností, jenž jsou omezeny jen fantasií dítěte. Supermag zároveň umožňují podporu kreativního myšlení všech věkových kategorií a pochopit lépe magnetismus ještě v předškolním věku. Dnes je společnost Supermag Toys lídrem v kategorii magnetických hraček a hračky jsou vyráběny stále ve stejné továrně na Sardinii a to z nejkvalitnějších materiálů a podle náročných standardů. Doufáme, že se si Supermag zamilujete, stejně jako tisíce zákazníků po celém světě.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Supermag na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce Supermag nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky Supermag nebyly nalezeny...