Tetování metalické holčičí různé druhy v sáčku

Kód: DS23976519
49 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2021
Parádní sada cca 40ti holčičích tetovaček kovového vzhledu, v několika variantách provedení. Balení obsahuje 3 archy s tetováním. Postup je jednoduchý. Vystřihněte opatrně část, kterou chcete obtisknout. Vyčistěte a osušte kůži, kam budete tetování obtiskávat. Sejměte z tetování průhlednou folii a přitiskněte jej obrázkem dolů na kůži. Pomocí vlhkého hadříku namočte tetování a počkejte několik sekund. Odejměte papír. A tetování je na světě. Toto metalické tetování zaručeně udělá radost všem malým parádnicím. Rozměry balení (š v): 9 x 26cm Varianty provedení: viz. obrázek Obsah balení: arch s tetováním 3ks (cca 40 tetovaček) Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parádní sada cca 40ti holčičích tetovaček kovového vzhledu, v několika variantách provedení. Balení obsahuje 3 archy s tetováním.

Postup je jednoduchý. Vystřihněte opatrně část, kterou chcete obtisknout. Vyčistěte a osušte kůži, kam budete tetování obtiskávat. Sejměte z tetování průhlednou folii a přitiskněte jej obrázkem dolů
na kůži. Pomocí vlhkého hadříku namočte tetování a počkejte několik sekund. Odejměte papír. A tetování je na světě. Toto metalické tetování zaručeně udělá radost všem malým parádnicím.

Rozměry balení (š v): 9 x 26cm
Varianty provedení: viz. obrázek
Obsah balení: arch s tetováním 3ks (cca 40 tetovaček)

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: