TORRO

Německá značka Torro se sídlem v Bavorsku je mezinárodně uznávaným výrobcem hraček, jenž se proslavil hlavně výrobou RC Military Construction modelů. Základní kámen společnosti položil v roce 1904 koloniální obchodník Philipp August Fendt. O 100 let později byla společnost Fendt & Sohn KG v roce 2004 transformována na Torro GmbH. A jak říká generální ředitel Helmut Fenft "Od založení společnosti Torro prodáváme pouze takové výrobky, o kterých jsme naprosto přesvědčeni svou kvalitou".

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Torro na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce Torro nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky TORRO nebyly nalezeny...