Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Vatové tyčinky do uší (uchošťoury)

Nejprodávanější

Vatové tyčinky k čistění uší Linteo Baby
 
17 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

1718
11718

Značky

Položek k zobrazení: 1
Vatové tyčinky k čistění uší Linteo Baby
17 Kč

Najít Vatové tyčinky k čistění uší Linteo Baby právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům....

Kód: DS61976440

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii vatové tyčinky do uší teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem tyčinek do uší trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat uchošťoury pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného produktu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud vás žádné vatové tyčinky nezaujaly, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.