Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal.

Kód: DS99717131
34 Kč
Skladem (> 5 ks)
Copak to tu máme: Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. od slavné značky Linteo Baby. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejkvalitnější produkty pro maminky, tatínky a hlavně pro vaše malé děti. Navíc. Víte, že nákupem Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Copak to tu máme: Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. od slavné značky Linteo Baby. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejkvalitnější produkty pro maminky, tatínky a hlavně pro vaše malé děti. Navíc. Víte, že nákupem Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Vlhčené ubrousky LINTEO BABY Sensitive, 64 ks v bal. nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc. LINTEO Baby Sensitive Dětské ubrousky byly vyvinuty pro čištění velmi citlivé dětské pokožky se sklonem k alergii.

Balení obsahuje 64 kusů.

Jemné ubrousky obsahují bavlnu, jsou pevnější a měkčí.

Neobsahují parabeny, PEG emulgátory. Udržují přirozené PH pokožky, jsou bez parfému a bez alkoholu.

Udržují přirozené PH pokožky, bez alkoholu.

1. Jakost.

Dermatologicky testováno.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Dotaz na kosmetiku pro maminky 23.10.2019 13:20
Maminky, nemáte náhodou zkušenosti s touto eco korejskou kosmetikou? Snažím se najít nějakou normální recenzi, ale nenašla jsem nic. Jde o to, že mi po porodu trošku popraskala kůže na bříšku a kamarádka mi poradila hydratační krém této značky. Nebudete to mít případně náhodou na Dudlu.cz?
Odpovědět
D Avatar autora Dotaz na kosmetiku pro maminky 24.10.2019 07:28
Krásný den, děkujeme za dotaz k vlhčeným ubrouskům LINTEO BABY Sensitive, avšak korejskou kosmetiku neprodáváme a ani prodávat neplánujeme. Pokud vám šlo o získání zpětného odkazu (smazán) z našeho webu, zkuste nám prosím napsat a třeba najdeme cestu ve výměně článků. Děkujeme, Tým Dudlu.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: