WALLABOO

Nizozemská značka Wallaboo si propůjčila své jméno od Wallaby — malého australského klokánka —, protože Wallaby sedí v teplém, útulném a chráněném pouzdře své maminky a to je obrázek, který si firma Wallaboo od zakladatelky José Kok dává jako inspiraci pro své produkty. Wallaboo je značka s holandským dědictvím založena v roce 2006 jako dárek pro novorozence. Ručně stříhaná a šitá semišová přikrývka byla vůbec prvním produktem, který tato značka dostala na trh. Od té doby Wallaboo zasáhlo svět a nyní se jejich produkty prodávají ve více než 20 zemích po celém světě. Doufám, že rádi používáte naše dětské výrobky, tak jako nás baví je pro vás vyrábět.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Wallaboo na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce Wallaboo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

Žádné produkty značky WALLABOO nebyly nalezeny...