Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Zdravá lahev náhradní zátky

Nejprodávanější

R&B Mědílek s.r.o. Krytka náustek k Zdravé láhvi
 
35 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

3536
13536

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 1
R&B Mědílek s.r.o. Krytka náustek k Zdravé láhvi
35 Kč

Najít krytka náustek k zdravé láhvi právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte, co...

Kód: DS74095970

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii náhradní zátky pro zdravé láhve teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem zátky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat náhradní zátku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás zátku na láhev nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.