Zekiwa

Německá značka a výrobce Zekiwa se specializuje na výrobu německých kočárků, jejichž první produkty spatřili světlo světa už v minulém století. Jejich speciální kolekce se neustále přizpůsobuje potřebám současného trhu a tak jsou všechny modely kočárků vyráběny a testovány v souladu s evropskou normou DIN EN 1888, a všechny kočárky pro panenky v souladu s EN 71. Snem zaměstnanců Zekiwa GmbH je proslavit jejich nové výrobky po celém světě.

Víte, že nákupem jakéhokoliv produktu od značky Zekiwa na Dudlu.cz podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás nic od výrobce Zekiwa nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
ZEKIWA Kočárek oranžový kombinovaný pro panenku  + Nanopodložka, loupač, nebo desinfekce
ZdarmaZdarma
2 330 Kč

ZEKIWA Kočárek oranžový kombinovaný pro panenku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Hračka, Značkové, Levné, Kvalitní, Super, Nejlepší,...

Kód: DS17276246
ZEKIWA Kočárek WIX zelený kombinovaný pro panenku  + Nanopodložka, loupač, nebo desinfekce
DÁREK ZDARMA
ZdarmaZdarma
2 330 Kč

ZEKIWA Kočárek WIX zelený kombinovaný pro panenku může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Hračka, Značkové, Levné, Kvalitní, Super, Nejlepší,...

Kód: DS63956430

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem