Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Zelené autosedačky

1 položek celkem

Cena

54545455
154545455

Značky

A) Barva

C) Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Coto Baby Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Olive  + Omalovánky
ZdarmaZdarma
5 454 Kč

Najít autosedačka solario melange 2018 — 0—18 kg, olive právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným...

Kód: DS89122740

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii zelené autosedačky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem zelených autosedaček trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat zelenou autosedačku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětskou zelenou autosedačku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.