Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Žluté autosedačky

1 položek celkem

Cena

329330
1329330

Značky

A) Barva

C) Vlastnosti

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Autosedačka - Podsedák Coto Baby Taurus 05 2019
329 Kč

Ano, právě koukáte na autosedačka — podsedák coto baby taurus 05 2017 od značky Coto baby , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali. Konečně, po tom všem....

Kód: DS94428811

Máte rádi žlutou a hledáte žluté autosedačky? Nehledejte dál, už jste našli! Milé maminky a tatínkové, e-shop Dudlu popisek pro kategorii teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem autosedačky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat nejhezčí šedou autosedačku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky autosedaček, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud se vám žádná šedá autosedačka nezamlouvá, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.