UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

3D pera

3D Pero

O 3D tiskárnách jsem nějaké to povědomí měla. Ovšem ještě do nedávna jsem neměla ani potuchy o tom, že existuje i její miniaturní verze, a sice v podobě 3D pera. Na 3D pero jsem náhodou narazila loni. Dostala jsem ho jako tip Zjistila jsem si všechny podrobnosti a celkem mě zaujalo jako vhodný dárek pro mého 7-letého syna.

Po pročtení všech recenzí a shlédnutí videí bylo rozhodnuto. Syn tedy dostal 3D Pero k Ježíšku a všichni jsme se radostně pustili do jeho prvního vyzkoušení. A byli jsme nadšeni. Syn tedy potřebuje ještě trochu cviku, aby pochopil, co a jak, ale pod rukou nám pomalu začaly vznikat krásné objekty. Skvělé je, že když všechno šikovně pospojujete, můžete vytvořit trojrozměrný objekt, postavičku, šperk, zkrátka cokoliv.

Ovládání 3D Pera je naprosto jednoduché, snadno se drží v ruce a může se nastavit i intenzita a rychlost. Příjemně mě překvapila rozmanitá nabídka náhradních lanek. Jsou ve všech možných barvách, dokonce existují i svítící. Výměna za jinou barvu je otázkou minutky.

Na internetu jsme si našli nějaké ty video návody a pustili jsme se do výroby prvních předmětů. Zpočátku to tedy byly spíš takové hokusy pokusy. Zdálo se to celkem jednoduché, ovšem taková sranda to napoprvé nebyla. Manžel během několika málo okamžiků vykouzlil dokonalou miniaturu Eiffelovy věže a syn byl nadšený. Já se s tím patlala o trochu déle, ale nakonec i se svým výsledkem jsem byla celkem spokojena. Vytvořila jsem postavičku Mimoně, který byl téměř jako k nerozeznání od toho z animáku.

Poté se i náš syn pustil do samostatné tvorby a vyráběl různé drobné dárky pro babičky. V oblasti tvoření s 3D Perem se zkrátka fantazii meze nekladou a můžete s ním vytvářet cokoliv vás jen napadne. Je to skvělý dárek, který děti zabaví a alespoň na chvíli je odtrhne od počítačů, mobilů a tabletů.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem 3D per na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás 3D pero nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky