UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Školní pomůcky

Školní potřeby a další vybavení do školy, tak to je u nás aktuálně téma číslo 1. Syn totiž v září nastoupil do 1. třídy, a tak přišlo na řadu pořídit všechny možné i nemožné školní potřeby a také do posledního puntíku vybavený penál. Ještěže požadavky naší školy nebyly tak přehnané.

První věc, kterou syn musel mít ještě před nástupem do školy byl školní batoh s penálem stejného vzhledu. Vybral si nenápadný vojenský motiv, takže žádné přeplácané barvy ani postavičky. Troufám si tak říct, že by mu batoh do školy mohl vydržet klidně celý první stupeň. Do aktovku nebo batohu se rozhodně vyplatí investovat a rodiče by měli zvolit takový, který dítku perfektně padne a není příliš těžký.

A před začátkem školního roku to začalo – požadavky ze strany školy, co všechno je nutné zakoupit. Naštěstí dnes člověk nemusí složitě a zdlouhavě obíhat různé obchody a všechno najde přehledně na jednom místě v e-shopu. Tato představa mě totiž poměrně děsí, obzvlášť když bydlíme na vesnici a do obchodů musíme dojíždět autem. A ani v okolních městech není nabídka obchodů taková. Díky bohu tedy za možnost internetového nakupování.

Stačilo jen pár kliknutí a bylo to. A tak jsme během chvilky vybrali a pořídili sáček na přezůvky, kufřík na výtvarnou výchovu, mazací tabulku s fixami, batůžek na tělocvik, kompletní vybavení penálu a další potřebné věci. Takové ty drobnosti jsme rovnou pořídili vícekrát do zásoby, protože si nedělám iluze o tom, že syn nic nepoztrácí. Zbývalo už jen všechno podepsat, mimochodem taky pěkná mravenčí práce, a bylo to. Syn mohl vyrazit směr 1. třída.

Zatím byl seznam věcí, které bylo nutné zakoupit, poměrně strohý, ale postupem času se začne rozšiřovat a tím pádem se i úměrně tomu budou zvyšovat náklady. S nástupem na základní školu tak dostává rodinný finanční rozpočet chtě nechtě zabrat.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem školních pomůcek na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás školní potřeby nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky