Dětská chodítka

Nejprodávanější

11 položek celkem
Dětské hrající edukační chodítko Bayo - dle obrázku Kód: DS41694366
Small Foot Dřevěné chodítko Elephant  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
ZdarmaZdarma
2 046 Kč

Small Foot Dřevěné chodítko Elephant může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS45960424
Bigjigs Baby Dřevěné aktivní chodítko zahrada  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
1 785 Kč

Bigjigs Baby Dřevěné aktivní chodítko zahrada může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS32178075
Dětské chodítko Toyz Stepp  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
1 598 Kč

Dětské chodítko Toyz Stepp může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS71480263
Dětské chodítko se silikonovými kolečky New Baby ABC Brilliant Star - zelená  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
1 289 Kč

Dětské chodítko se silikonovými kolečky New Baby ABC Brilliant Star - zelená může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS21704209
Dětské chodítko Baby Mix 2v1  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
1 674 Kč

Dětské chodítko Baby Mix 2v1 může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS13015274
Dětské chodítko Baby Mix  + Nanopodložka, propiska, nebo desinfekce
od 1 402 Kč

Dětské chodítko Baby Mix může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Modrá,

Kód: DS54807019

Chodítka pro miminka

První jezdící chodítka pro miminka, která ještě nejsou schopna se udržet na nohou, nejsou určena k chůzi v pravém slova smyslu. Dítě v nich nechodí, protože jeho váha nespočívá zcela na jeho nohách, ale na kolečkách chodítka a v sedátku. Dítě umístěné v chodítku sedí v polstrované sedačce a nožičkama dosahuje na zem, odkud se může odrážet a s pomocí chodítka přemisťovat. Široký rám s kolečky, po kterých se chodítko pohybuje zabrání tomu, aby se dítě při náhodném nárazu do stěny udeřilo. Dítě by v takové hračce ale nemělo trávit většinu dne. Pokud je ale postavíte do chodítka občas na krátkou dobu, kdy je aktivní, má ideální možnost prozkoumat svět z vertikální polohy a bez větší námahy se přesunovat i do pro ně vzdálenějších míst pokoje či bytu. Součástí těchto chodítek je pultík určený ke krmení, vybavený hračkami na hrazdičce, nebo různými barevnými tlačítky, která vydávají zvuky, hrají a svítí, a tím rozvíjejí zrak, sluch a hmat dítěte. Jedno z chodítek dokonce vypadá, jako závodní auto, které jistě nadchne nejen malé závodníky, ale i jejich rodiče.

Chodítka pro větší děti. Oproti tomu druhý typ chodítek, která děti při chůzi přidržují před sebou a posunují je po kolečkách, jsou k trénování chůze mnohem vhodnější. Při prvních krůčcích potřebují děti stabilní oporu. Tu jim poskytne například dřevěné chodítko (vozíček) ve tvaru pejska. Do vozíčku si dítě uloží své poklady a může vyrazit na procházku. Plastová chodítka jsou vybavena opět různými aktivitami k rozvíjení dítěte, obsahují světelná a zvuková tlačítka, počitadlo, telefon, knížečku s obrázky, a děti se s nimi nebudou nudit, ani když si dají na procházce malou přestávku. Dalším chodítkem v naší nabídce je plastový stabilní kočárek na panenky, který poskytne dítěti při chůzi potřebnou oporu.

Pro Dudlu sepsala maminka: Iva Tisovská

Víte, že když zakoupíte chodítka na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás chodítka nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.