Dětská odrážedla

Nejprodávanější

Odrážedlo čtyřkolka Toyz miniRaptor
Odrážedlo čtyřkolka Toyz miniRaptor
Nedostupné
Kód: DS36165858
 
847 Kč
SMOBY Cykloodrážedlo Cars 3 (Auta) 77x48x40cm se stojanem  + Házecí letadlo
 
1 599 Kč
Detail
LENA Baby Bagr 70cm žluto-černý odrážedlo funkční lopata plast 2047
 
479 Kč
Detail
Odrážedlo auto jeep YUPEE červené Odstrkovadlo PLAST
 
799 Kč
Detail
BINO DŘEVO Odrážedlo růžové květinové *DŘEVĚNÉ HRAČKY*  + Házecí letadlo
 
1 996 Kč
Detail
BINO DŘEVO Odrážedlo KRTEK odstrkovadlo Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY*  + Házecí letadlo
ZdarmaZdarma
BINO DŘEVO Odrážedlo KRTEK odstrkovadlo Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY* + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA Doprava zdarma
Skladem za 4 dny
Kód: DS88263029
 
2 033 Kč
Detail
Dětské odražedlo - bagr
Dětské odražedlo - bagr
Nedostupné
Kód: DS66690585
 
528 Kč
Detail
107 položek celkem
Odrážedlo čtyřkolka Toyz miniRaptor Kód: DS36165858
LENA Baby Bagr 70cm žluto-černý odrážedlo funkční lopata plast 2047 Kód: DS56287778
Odrážedlo auto jeep YUPEE červené Odstrkovadlo PLAST Kód: DS10383922
Dětské odražedlo - bagr
528 Kč
Kód: DS66690585
MAD Odrážedlo dětské odstrkovadlo Enduro YUPEE zelené velké Kód: DS68758220
MAD Odrážedlo dětské odstrkovadlo Enduro YUPEE bílé malé Kód: DS70036964
BIG Baby odrážedlo Flippi černé 4 kolečka plast
289 Kč
Kód: DS73980971
LENA Odrážedlo Rolocykl červený 49cm odtrskovadlo plastové Kód: DS38712225
Odrážedlo auto jeep YUPEE žluté Odstrkovadlo PLAST Kód: DS67615950
ACRA Odrážedlo Brother Jaguar  + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA
Kód: DS15425968
ACRA Odrážedlo kolo Brother Lion 2 barvy Kód: DS72891702
SEDCO Odrážedlo dětské lehké kolo training bike 4 barvy Kód: DS37868732
LENA Odrážedlo Rolocykl modrý 49cm odtrskovadlo plastové Kód: DS18278986
SMĚR Odrážedlo / odstrkovadlo Roloped III Kód: DS19764925
MAD Odrážedlo dětské odstrkovadlo CLASSIC 5 větší motocykl 2 barvy Kód: DS94330491
Nahoru
Další produkty

Fenomén dětského odrážedla (odstrkovadla či jezdítka) aneb Můj milášek! Jestli existuje jedna jediná věc, která dokáže vzbuzovat mezi rodiči a malými dětmi skutečně bujaré vášně na tisíc způsobů, pak je to dětské odrážedlo. Ať už motorka, autíčko, zvířátko či kolo bez šlapek, všechna tato odstrkovadla si většina dětí zamiluje tak říkajíc na první "odraz" a na hodně dlouhou dobu zaujmou první místo v žebříčku jejich hodnot a potřeb. Na první pohled nevinná hračka tak může posléze nejen nás rodiče, ale i naše miláčky dohánět doslova k šílenství. Proto, než se rozhodnete tenhle "ďábelský nástroj" svému andílkovi pořídit, přečtěte si nejprve následující varování.

Jakmile dítě jednou okusí kouzlo jezdítka, vzniká úplně nový a specifický druh závislosti. Jeho milé odrážedlo vás totiž od té chvíle bude provázet doslova na každém kroku a je dost pravděpodobné, že vaše dítko odmítne bez svého "miláška" opustit domov a svoji oblíbenou motorku či kolo zase nebude mít to srdce zanechat opuštěnou ve sklepě, když bude čas jít domů. S oběma situacemi se pak samozřejmě pojí notoricky známý a velice hlasitý vokální projev, který byl dán do výbavy všem dětem bez rozdílu a který, jak se jedná o odrážedlo, nabývá naprosto nového, nanejvýš děsivého rozměru. Snadno se tak může stát, že vás ta věc bude strašit i ve snech. Jen jim ho zkuste sebrat! Pro barvitější představu, jak moc je situace kolem dětského odrážedla vážná, přidávám vlastní zkušenost s prvním synem a jeho milovanou motorkou. Ačkoli od té příhody uplynulo už mnoho vody, stále ji mám v živé paměti, a to tak, že se mi občas vkrádá do snů. (Ale já vás varovala).

Zaujměte pohodlnou polohu a zavřete oči. Představte si matku s těžkým nákupem v jedné ruce, dětskou odrážecí motorkou ve druhé a malým, ani ne dvouletým dítětem. Oba stojí na prvním schodu a chystají se jít nahoru, domů, do tepla, na oběd. Čekají je dlouhá čtyři patra (ano, pro matku s dítětem opravdu dlouhá). Dítě si však usmyslí, že se mu domů ještě nechce a zamíří ke vchodovým dveřím, hlasitě se dožadujíc jezdítka. Matka mu tedy (jako snad už po milionté) vysvětlí, že teď musí jít domů na oběd, že motorku nesou s sebou, tam jí opláchnou kolečka a drahoušek bude moci jezdit jak se mu zachce. Férová dohoda, nemyslíte?

Dítě si to tedy rozhodně nemyslí a spustí ohlušující řev bezmála apokalyptického formátu. Matka se lekne, div neupustí odstrkovadlo i nákup. Dítě je podezřele rudé, snad mu nepraskne cévka. Dům sice zarytě mlčí, zavřené dveře do bytů a hrobové ticho za nimi slibují nulovou účast svědků tohoto dekadentního dramatu, ale matce je jasné, že něco takového musí být jistojistě slyšet až na nádraží. Co teď? Tak znovu, dohoda zněla jasně. Reakce? Kdepak, ne, ne a ještě jednou ne! Ve druhém patře matce už začíná docházet trpělivost. Dítě do schodů neunese, na to by byl potřeba ještě další pár rukou a žel ani s nástupem mateřství se z žen nestávají chobotnice. Vynadá dítěti na dvě doby (nechť si každý myslí, co chce) a začne toho ječícího skřítka postrkovat před sebou. Nu, celkem se daří. S každým krůčkem se však stále hlasitě dožaduje své motorky, nedbajíc na matčina slova, že ze schodů se na motorce nejezdí. Ve třetím patře už matka přemýšlí, že minimálně týden nevyleze ven a rozmýšlí se, zda skočí ze schodů nebo pak doma z okna posilněná panákem vodky. A jak to dopadlo? ba nešťastníci nakonec došli a matku tyto zlovolné myšlenky pochopitelně opustily.

  • Celkový čas po příchodu do bytu: cca 20 min.
  • Duševní zdraví matky: mračící se smajlík.
  • Duševní zdraví dítěte: těžko říct, ale jeho vítězoslavný úsměv, když doma nasedá na odstrkovadlo, mluví za vše.

Ať už se rozhodnete riskovat své duševní zdraví a nějaký ten dopravní prostředek své ratolesti pořídíte nebo se rozhodnete, že se budete mít rádi, něco vám řeknu na závěr: Dětské odstrkovadlo je zkrátka fenomén, děti ho milují a když se čas od času rozhodnou, že vás budou poslouchat (rozumějte nebudou se bezhlavě pouštět do silnice, přejíždět nohy starým babičkám a čeřit vody těch největších kaluží), může se z něj stát docela dobrý spojenec při vašich cestách z bodu A do bodu B, protože je to pořád rychlejší než hlemýždí chůze dětských nožiček a děti se vyřádí a unaví, což s sebou samo o sobě přináší různé výhody jako například usnutí už během večeře. A to se vyplatí!

Za zápisníku maminky: Ája Bělohradská

Víte, že nákupem odrážedla na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás odstrkovadlo pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.