Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Dětské koloběžky

Nejprodávanější

Koloběžka Mimoňové / Mimoni, kovová
Skladem (1)
Kód: DS85601628
 
894 Kč
Detail
BUDDY TOYS Koloběžka Taman 2v1 - modrá  + Omalovánky
 
1 199 Kč
Detail
2 položek celkem

Cena

8941199
18941199

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 2
BUDDY TOYS Koloběžka Taman 2v1 - modrá  + Omalovánky
1 199 Kč

Hledáte koloběžka taman 2v1 — modrá — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším červeným křížkem na mapě k pokladu od...

Kód: DS88044724
Koloběžka Mimoňové / Mimoni, kovová
894 Kč

Našli jste Koloběžka Mimoňové / Mimoni, kovová od značky RAPPA a právě jedna položka z vašeho seznamu domácích úkolů může být odškrtnuta. A nejen to. Víte, že nákupem Koloběžka...

Kód: DS85601628

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské koloběžky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem koloběžky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat koloběžku pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás koloběžek nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.