Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dětská hopsadla

4 položek celkem
Nafukovací hopsadlo rejnok 188 x 145 cm
478 Kč

Parádní nafukovací hopsadlo ve tvaru rejnoka ti v létě nesmí chybět! Hopsadlo je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu, má 2 úchyty pro lepší držení a jeho rozměry jsou 188 x 145...

Kód: DS17864544
Dětské skákadlo Toyz SMOL blue - modrá  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
2 708 Kč

Dětské skákadlo SMOL poskytne malým uživatelům spoustu zábavy a potěšení. Díky rozmanitým hračkám v atraktivních barvách bude batole rádo trávit spoustu času hrou a rozvojem....

Kód: DS41223878
Dětské skákadlo Toyz SMOL red - červená  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
2 708 Kč

Dětské skákadlo SMOL poskytne malým uživatelům spoustu zábavy a potěšení. Díky rozmanitým hračkám v atraktivních barvách bude batole rádo trávit spoustu času hrou a rozvojem....

Kód: DS93744555
Dětské Interaktivní Hopsadlo Ocean Toyz - modrá
ZDARMAZDARMA
3 219 Kč

Interaktivní Hopsadlo Ocean Toyz. Hopsadlo je pro dítě ideální každodenní zábavou. Součástí hopsadla jsou zajímavé a krásně barevné hračky, chrastítka, tlačítka a zvuky....

Kód: DS79091415

Hopsadla

Jestli vám děti skáčou po křeslech a gaučích a bojíte se, aby si neublížily, nebo nezničily nábytek, pak ideální hračkou pro ně bude hopsadlo. Na tom mohou skákat bez obav. Skákání je sice poněkud namáhavé a náročné, ale přesto jej děti velmi rády provozují. Jsou většinou plné energie, kterou tímto pohybem vybijí. Trénují si tak fyzičku, rovnováhu, výdrž a postřeh. V neposlední řadě i schopnost správně spadnout, aby si příliš neublížily. Hopsadla jsou dvojího druhu, buď jako míče nebo nafukovací figurky zvířat.

Míče jsou podobné gymnastickým. Na rozdíl od nich jsou menší a mají 2 rukojeti, za které se dítě při skákání drží, aby nepřepadlo. Výběr barvy a obrázku na míči zaleží na vašem dítěti, kterému hrdinovi, či postavě z pohádky nejvíc fandí. Někdo dá přednost Anně a Elze z Ledového království nebo panenkám LOL, jiný naproti tomu některému komiksovému hrdinovi, nebo autům.

Některé míče mají snímatelný textilní potah, který zpříjemní posezení na gumovém míči, zvláště když se děti skákáním zapotí a pak gumový míč nepříjemně lepí. Potah lze v případě znečištění prát. Podobně jako u míčů se při skákání na nich dítě přidržuje, v tomto případě většinou za uši zvířátka. Na výběr jsou koně, poníci, psi, jednorožci, ale i žirafa, lama a dráček.

Gumová zvířátka nejsou příliš vysoká, aby na ně malé dítě zvládlo snadno nasednout a hopsat, a jsou na rozdíl od míčů dostatečně stabilní na čtyřech nohách, aby z nich dítě nespadlo. Hopsadla se dodávají většinou vyfouknutá a s pumpičkou. Hopskulička. Pokud děti nechtějí skákat samy, mohou prohánět skákající hopskuličku. Je to malý průhledný duhový míček určený k házení o zem, nebo o stěnu. Velmi dobře se odráží a skáče daleko a vysoko. Děti si s její pomocí trénují rychlost a postřeh, chtějí-li ji opět chytit. Dostatek zábavy si s ní užijí i větší děti a dospělí.

Pro Dudlu sepsala maminka: Iva Tisovská

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem hopsadla na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás hopsadlo pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

chrastitka-kousatka-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky