Trampolíny

6 položek celkem
Small Foot Trampolína s bezpečnostní sítí Black Spider  + Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA
9 309 Kč

Rozměry: výška 245 cm, Ø 305 cm, výška vstupu 60 cm Věk: 3+ Materiál: textil, kov Max. nosnost 120 kg

Kód: DS83983632
Zahradní trampolina s ochrannou sítí 305x305x250cm  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
6 573 Kč

Perfektní trampolína o průměru 305 cm s ochrannou sítí. Unikátní 2G kryt pružin zajišťuje maximální bezpečí i tím, že ochranná síť je ve vnitřním okruhu a zabraňuje uvíznutí...

Kód: DS79912007
Trampolína CROSS se sítí a žebříkem, zelenočerná, 306x306x250cm
ZDARMAZDARMA
5 799 Kč

Trampolína je vybavena ochranou sítí v niž je otvor pro vstup na skákací plochu. Otvor je zajištěn zipem tak, aby dítě bylo po celou dobu skákání jištěno proti vypadnutí ze...

Kód: DS67451580
Zahradní trampolína s ochrannou sítí 244x244x210cm  + Dárek zdarma
DÁREK ZDARMA
ZDARMAZDARMA
5 679 Kč

Zahradní trampolína Plum® s ochrannou sítí a rozměrem 244 x 244 x 210 cm se vejde na každou zahradu. Trampolína je vybavena technologií Springsafe®, která chrání děti před...

Kód: DS35997194
Ochranná síť na trampolínu 305 cm PE na 6 trubek- černá
1 039 Kč

Ochranná síť na trampolínu 305 cm PE na 6 trubek- černá Náhradní díly: Ochranná síť

Kód: DS47113119
Nastavitelný žebřík k trampolině
769 Kč

Tyto univerzální schůdky jsou navrženy tak, aby maximálně usnadnily přístup na odrazovou plochu trampolíny. Lehká a pevná kovová konstrukce s povrchovou úpravou, tři schůdky z...

Kód: DS95853885

Dětská trampolína

Rozhlížíte se taky rádi při procházce po okolních domech a zahradách? Troufám si tvrdit, že trampolínu jste jistě viděli na každé třetí z nich. Je to nejčastější herní prvek na zahradách rodinných domů nebo venkovních terasách restaurací. Děti totiž milují skákání, proto se investice do trampolíny vyplatí. Málokterá venkovní aktivita přináší dětem tolik radosti, jako je skákání na trampolíně. A kromě zábavy má dobrý vliv i na zdraví. A to nejen fyzické, ale také duševní, neboť skákání odbourává stres a uvolňuje endorfiny, které přirozeně zlepšují náladu.

To můžu potvrdit z vlastní zkušenosti – se synem se vždycky u skákání dost nasmějeme. Po zmíněné fyzické stránce je trampolína účinným prostředek ke zlepšení kondice i posílení svalů, také zlepšuje koordinaci. Ono, když se vyskočí hodně vysoko, je někdy nelehké udržet rovnováhu a dopadnout dobře na nohy. Děti se při skákání učí ovládat své tělo ve vzduchu a dopadnout správně.

Trampolína přijde vhod i při dětských oslavách nebo rodinných návštěvách. V létě díky trampolíně děti zůstávají déle na čerstvém vzduchu a parádně si vybijí energii. A na venkovní trampolíně se nemusí jenom skákat. Když děti unaví skákání, dá se během odpočívání na černou skákací plochu kreslit křídou, která jde pak snadno zase smýt. Náš syn měl jednou přání i spát pod širákem na trampolíně.

Pokud nemáte zahradu, existují také trampolínky do bytu, a to pro děti již od 18 měsíců. Některé vydávají i zvuk, aby bylo skákání ještě atraktivnější.  

Při používání trampolíny ať už venku nebo v interiéru dbejte na opatrnost a bezpečnost. Trampolína by kolem sebe měla mít dostatek volného prostoru a děti by neměly při skákání zůstávat bez dozoru. První skoky by měly být opatrné a čas na trampolíně doporučuji ze začátku dětem regulovat. Náš syn skákal poprvé na trampolíně s krátkými přestávkami téměř dvě hodiny a pak ho tři dny bolela záda.

Pro Dudlu napsala: Denisa Moravcová

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem trampolíny na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás trampolínu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detske-piskoviste-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky