Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Nafukovací balónky

Nejprodávanější

Boxovací balonky 3ks v sáčku 15x30cm
Skladem (1)
Kód: DS12707044
 
44 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

4445
14445

Značky

Položek k zobrazení: 1
Boxovací balonky 3ks v sáčku 15x30cm
44 Kč

Najít Boxovací balonky 3ks v sáčku 15x30cm právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A...

Kód: DS12707044

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii nafukovací balónky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem balónku trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat balónky pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás nafukovací balónky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.