UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Dudlu, kdo za ním stojí a jaké má recenze?

Když jsme začínali, vypadali jsme jako běžný baby shop. Dudlíky, plyšáci, kočárky — nic víc, nic míň. Od té doby jsme vyrostli, rozšířili sortiment a neseme si myšlenku, že být rodičem není jen o nakupování plenek, nočníčků a hraček, ale je to práce na plný úvazek, při které se otáčí svět naruby. Běžné činnosti jako vaření, uklízení, praní jsou najednou těžší, než když žijete bez prcků. Vyrazit autem na víkendový výlet? Dříve otázka pěti minut, dnes hodinové balení. Najít si čas pro sebe, pro partnera, zachovat ve vztahu během kojení, utírání soplíků a celodenního odpovídání na nekonečné množství otázek ještě energii na intimní život a regeneraci?

dudlu-facebook-cover

Dudlu.cz - Obchod nejen pro děti, rodiče a prarodiče (Autor grafiky: Tomáš Zahálka)

Ne, rodičovský svět není zábava, cute fotečky na instáči a už vůbec ne dovolená. Nemáme v DNA zakódováno jak být perfektním rodičem, někomu to jde lépe, jiní se učí za pochodu. A to nejen péči o dítě, ale i soužití v rodině je velká změna, která není samozřejmostí. Proto vznikl Dudlu. E-shop, kde mimo věcí pro prcky najdete blog s více jak tisíci články na různá témata. Obchod, kde můžete společně nakoupit dárek pro dítě, ale i potěšit sebe a partnery hračkami pro dospělé. Místo, s nekonečnou inspirací na dárky, kde jsou pohromadě vychytávky pro různorodé aktivity. Všichni rosteme, měníme se, tak si pojďme připomenou, co se u nás událo:

2019

2020

2021

2022

2023

2024

Kdo nám s projektem pomáhá?

Máme velkou radost, že projekt Dudlu není jen záležitost pár lidí uzavřených v officu, ale e-shop, na kterém se každý rok podepisují tisíce rodičů, našich zákazníků. Stovky nadšenců do psaní, díky kterým můžeme přinášet jedinečné příběhy v podobě popisků kategorií a článků. Řada grafiků, designerů, ilustrátorů a kóderů, kteří nám pomohli nejen s tvorbou loga, ale i vizuálu takového, jaký vidíte. 

Za každou vyřízenou objednávkou stojí práce desítek lidí, o kterých se moc nemluví, ale bez nich bychom nemohli rozdávat radost. Řeč je o dodavatelích, kteří se starají o výběr produktů a jejich doručení na centrální sklad. O týmu z Dropshippingu, čítající desítky zaměstnanců expedice, zajišťující kompletaci objednávek. O dopravcích a týmu z přepravního depa, které na konci celého procesu vidíte při předávce. A samozřejmě o IT týmu z Shoptetu, bez kterého by e-shop nemohl běžet a marketingových specialistech, kteří ví, jak nabídnout správné produkty, těm správným lidem. Ti všichni získávají s každou objednávkou práci a těm všem patří velké poděkování.

Na Dudlu.cz se jmenovitě podepsali: Tomáš Zahálka, David Hons, Radka Mácová, Ondřej Selner, Andrea Bělohradská, Barbora Brůnová, Denisa Radonská, Anna Portešová, Petra Velíková, Simona Holá, Miroslav Peroutka, Lenka Hrabalová, Petra Sýkorová, Zuzana Slámová, Michal Vašek, Martina Masopustová, Veronika Pacasová, Karolína Klosová, Kim Černá, Pavel Drahoňovský, Petra Mariánková, Ilona Zahálková, Dita Polívková, Yvona Kudláčková, Aneta Filařová, Karolína Tomášková, Veronika Hendrychová, Kristýna Lorencová, Lucie Mašínová, Zdeněk Matuška, Tereza Strohmeierová, Denisa Moravcová, Veronika Kavanová, Ivana Kyllerová, Lucie Štýchová, Zuzana Izquierdo Montes, Lada Matyášová, Hana Došlová, Vendula Laštovková, Lucie Drahošová, Marcela Kalousová a Kristýna Drozdová.

Jaké má Dudlu.cz recenze od zákazníků?

recenze-dudlu-marketing

Recenze z obchodu Dudlu.cz - Přečtěte si další hodnoceni

zbozi-recenze-dudlu

Recenze ze Zboží.cz, které najdete i v katalogu na Firmy.cz

mamadodeste-dudlu

Recenze od zákaznice a blogerky: Mamadodeste.cz

Pro Dudlu sepsal: Tomáš Zahálka

Vyberte si hračky pro děti:

Pokračujte v čtení blogu: