Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dětské kšiltovky

3 položek celkem
Jarní kojenecký šátek na krk New Baby Special One
231 Kč

Praktický jarní šátek české značky New Baby Special One. Šátek lze zapnout do 2 velikostí. Úžasný, kvalitní a velmi praktický doplněk na jaro i podzim. Pro New Baby je velmi...

Kód: DS73001737
Dětský letní mušelínový šátek s kšiltem New Baby Soft dress
155 Kč

Letní mušelínový šátek s kšiltem české značky New Baby Soft dress. Šátek ochrání hlavičku před prudkým sluncem a díky kšiltu, který udělá stín nespálí tvářičku a chrání oči...

Kód: DS23501568
Letní dětská kšiltovka New Baby California
152 Kč

Dětská jarně-letní kšiltovka New Baby California pro všechny malé děti. Na přední straně je krásny obrázek domečku a palmy a nápis California Palm Springs, kšiltovka dobře drží...

Kód: DS20178482

Kšiltovky pro děti

Určitě známe všichni dětské kšiltovky. Jako malí jsme je měli snad všichni. To jsou takové ty kšiltovky, kde vyloženě poznáte, že jsou dětské. Mají dětské motivy a obrázky, někdy jsou až příliš vyzdobené. Já na ně s odstupem času velmi ráda vzpomínám. Tenkrát totiž bylo in, když jste kšiltovku měli. Někdo si dokonce koupil i více druhů, aby je mohl nosit - jednou tu a jednou zase jinou. V této době to byl a stále je moderní doplněk, který by snad každá žena měla mít (samozřejmě ženy už si ale nekupují dětské kšiltovky).
Taky jsem si teď vzpomněla na to, že jsem jako malé dítě měla jednu kšiltovku, kterou jsem si hrozně moc oblíbila a nosila jsem ji docela dost dlouho. Byla to kšiltovka červené barvy (taková módní), která na sobě měla přišité černé copy. Mně se to strašně moc líbilo, protože jsem si svoje přírodní vlasy vždycky schovala do čepice a copy jsem si nechala podél své hlavy, takže to vypadalo, že jsou to moje opravdové copy. Když na to tak vzpomínám, připadá mi to jako opravdu krásné období.
Je několik faktorů a věcí, podle kterých si kšiltovky nejčastěji vybíráme. A které to jsou?

První faktor: Barva

Ano, barva kšiltovky bývá hodně důležitá. Některému dítěti se líbí modrá, jinému zase červená a tak dále. Řekla bych, že barva je u koupě kšiltovky také rozhodující.

Druhý faktor: Cena

Cena taky bývá důležitou součástí koupě. Nicméně dětskou kšiltovku jsem v obchodě zatím viděla v řádu stovek. To už by opravdu musela být nějaká značková kšiltovka, aby stála víc. V dnešní době je seženete za pár korun.

Třetí faktor: Motiv a obrázek

Motivy a obrázky. Pro dítě jsou asi nejvíce rozhodující. Když si zamilují krtečka a sledují ho 24/7, je jasné, že budou chtít logicky kšiltovku s obrázkem krtečka. Naopak někdo zase může mít rád Frozen z ledového království.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu těhotenské, kojenecké a dětské zboží:

 

Přečtěte si tematické články z blogu: