Dětské kšiltovky

9 položek celkem
Jarní kojenecký šátek na krk New Baby Special One
207 Kč

Praktický jarní šátek české značky New Baby Special One. Šátek lze zapnout do 2 velikostí. Úžasný, kvalitní a velmi praktický doplněk na jaro i podzim. Pro New Baby je velmi...

Kód: DS73001737
Letní dětská kšiltovka New Baby California
149 Kč

Dětská jarně-letní kšiltovka New Baby California pro všechny malé děti. Na přední straně je krásny obrázek domečku a palmy a nápis California Palm Springs, kšiltovka dobře drží...

Kód: DS20178482
Letní dětská kšiltovka New Baby Sweet Pets
130 Kč

Dětská jarně-letní kšiltovka New Baby Sweet Pets pro všechny malé slečny. Na přední straně je krásny obrázek ovečky a pejska v srdíčku a nápis Sweet Pets, kšiltovka dobře drží...

Kód: DS23095600
* Letní kšiltovka "Tweety" oranžová
129 Kč

* Letní kšiltovka "Tweety" oranžová

Kód: DS18439776
* Letní kšiltovka "Witch - Will" červená, 52/54
129 Kč

* Letní kšiltovka "Witch - Will" červená, 52/54

Kód: DS60065054
Letní kšiltovka HSM růžová, vel. 54
129 Kč

Letní kšiltovka HSM růžová, vel. 54

Kód: DS31918103
Letní kšiltovka saténová "High School Musical", vel. 54
129 Kč

Letní kšiltovka saténová "High School Musical", vel. 54

Kód: DS39793693
* Letní kšiltovka "Witch" 52,54
99 Kč

* Letní kšiltovka "Witch" 52,54

Kód: DS36836879
Letní kšiltovka "Hannah Montana" s kolečky na kšiltě
99 Kč

Letní kšiltovka "Hannah Montana" s kolečky na kšiltě

Kód: DS87925620

Kšiltovky pro děti

Určitě známe všichni dětské kšiltovky. Jako malí jsme je měli snad všichni. To jsou takové ty kšiltovky, kde vyloženě poznáte, že jsou dětské. Mají dětské motivy a obrázky, někdy jsou až příliš vyzdobené. Já na ně s odstupem času velmi ráda vzpomínám. Tenkrát totiž bylo in, když jste kšiltovku měli. Někdo si dokonce koupil i více druhů, aby je mohl nosit - jednou tu a jednou zase jinou. V této době to byl a stále je moderní doplněk, který by snad každá žena měla mít (samozřejmě ženy už si ale nekupují dětské kšiltovky).
Taky jsem si teď vzpomněla na to, že jsem jako malé dítě měla jednu kšiltovku, kterou jsem si hrozně moc oblíbila a nosila jsem ji docela dost dlouho. Byla to kšiltovka červené barvy (taková módní), která na sobě měla přišité černé copy. Mně se to strašně moc líbilo, protože jsem si svoje přírodní vlasy vždycky schovala do čepice a copy jsem si nechala podél své hlavy, takže to vypadalo, že jsou to moje opravdové copy. Když na to tak vzpomínám, připadá mi to jako opravdu krásné období.
Je několik faktorů a věcí, podle kterých si kšiltovky nejčastěji vybíráme. A které to jsou?

První faktor: Barva

Ano, barva kšiltovky bývá hodně důležitá. Některému dítěti se líbí modrá, jinému zase červená a tak dále. Řekla bych, že barva je u koupě kšiltovky také rozhodující.

Druhý faktor: Cena

Cena taky bývá důležitou součástí koupě. Nicméně dětskou kšiltovku jsem v obchodě zatím viděla v řádu stovek. To už by opravdu musela být nějaká značková kšiltovka, aby stála víc. V dnešní době je seženete za pár korun.

Třetí faktor: Motiv a obrázek

Motivy a obrázky. Pro dítě jsou asi nejvíce rozhodující. Když si zamilují krtečka a sledují ho 24/7, je jasné, že budou chtít logicky kšiltovku s obrázkem krtečka. Naopak někdo zase může mít rád Frozen z ledového království.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu těhotenské, kojenecké a dětské zboží:

 

Přečtěte si tematické články z blogu: