UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Sportovní obchod

Obchod se sportem

Dokud jsem ve svém dětství i po dobu části dospělosti bydlela v panelovém bytě, nebyla jsem nějak extra sportovně založená. Tak nějak jsem zkrátka zpohodlněla. Sport? To mi zkrátka nic moc neříkalo. Občas jsem sice vyrazila na in-line brusle, ale odrazovala mě přelidněná cyklostezka. Někdy jsem zase vyrazila na kolo, ale bylo to spíše sporadicky. Ale o nějakém pořádném sportování nemohla být řeč. A tak i nějaký ten pravidelný nákup sportovních potřeb a doplňků šel tak nějak mimo mě.

Zlom nastal až poté, co jsme se přestěhovali do rodinného domu, v dosahu přírody. Se dvěma dětmi po boku, to už jsou zkrátka nějaké ty sportovní aktivity žádoucí. A tak se sportovní obchod hned po obchodu s potravinami stal častým cílem mých návštěv. Jako první jsme si celá rodina pořídili jízdní kola a pravidelně jsme na nich vyráželi vstříc novým zážitkům.

Chtělo to ovšem i nějaké ty sportovní potřeby, hračky a další doplňky, které by se dali využít na zahradě. Na léto tedy nesměl chybět nafukovací bazén a různé vodní hračky. Bez těch už si teď léto s dětmi neumíme představit. Pro dny, kdy není na koupání, jsem pořídila badminton a pravidelně pořádáme různé turnaje a neustále se snažíme zlepšovat.

Tím ale výčet našich potřeb a doplňků, které každý sportovní obchod nabízí, rozhodně nekončí. Vybavili jsme se i bumerangy a létajícími talíři. Není nad to, mít jich víc, protože každou chvíli nějaký skončí u sousedů za plotem nebo v poli.

Ještě, že je nabídka sportovních obchodů tak široká. Pravidelně tak můžeme svým dětem jen tak pro radost, nebo k nějaké příležitosti, jako jsou narozeniny, svátky či Vánoce, pořídit nějakou tu hračku, se kterou se skvěle venku vyřádí. Protože proč být doma, když je venku hezky. O zábavu tak na zahradě nebo na dovolených není nouze.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem sportovní obchodu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás sportovní obchod nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hokej-hokejky-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky