Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Dětské sukně

1 položek celkem
Kojenecké tričko se sukýnkou New Baby Butterflies
od 384 Kč

2-dílna soupravička pro holčičky české značky New Baby Butterflies. Soupravička se skládá z trička a sukýnky. Tričko s krátkými nařasenými rukávy je zdobeno obrázkem motýlků....

Kód: DS89385002

Dětská sukně

Asi každý zná ten pocit, kdy jde do obchodu se svou dcerkou, aby jí vybral dětskou sukni. Výběr je široký, často ani nevíme, podle čeho se rozhodnout - je to opravdu složitá věda a jen málokdo si dokáže z tolika modelů sukní vybrat napoprvé. Je to opravdu těžké, protože v obchodě je toho tolik - a vy a vaše dcerka máte pocit, že všechny sukně by jí slušely úplně stejně. Každý rodič svoje dítě vidí totiž v těch nejlepších barvách a zrovna jeho dítě mu přijde jako to nejdokonalejší, ale to je právě moc dobře, protože takhle by to mělo být u každého rodiče, každý by si měl svoje dítě co nejvíce hýčkat. A jak už jste v tom obchodě, vaše dcerka si zkouší různé modely, který jí nejvíce sluší a stále se nemůže rozhodnout. Bylo by na místě si tedy shrnout, podle čeho si vlastně my vybíráme pro svoje dítě (dcerku) sukni a jaké jsou tedy ty nejzákladnější faktory, které tyto věci ovlivňují?

První faktor: Cena

Prvním faktorem je cena. Cena pro nějakého rodiče důležitá není, pro nějakého zase je. U každého rodiče se to může lišit. Každý rodič se totiž řídí podle svých finančních možností - někdo si třeba nemůže dovolit tolik utrácet, ale je pravda, že na svém dítěti bychom my rodiče šetřit neměli - ale zase na druhou stranu mu nemůžeme koupit úplně všechno (tím teď nemyslím oblečení) - snad mě chápete, jak jsem to myslela.

Druhý faktor: Barva

I barva sukně pro holčičku může rodičův a hlavně dcerčin výběr ovlivnit. Některé holčičky mají raději růžovou (to je pro většinu holčiček typické), jiné zase mají raději třeba fialovou, nebo žlutou. Každé dítě je úplně jiné a proto ani zcela nemůžeme určit, jaká barva při výběru sukně převládá.
 
Třetí faktor: Velikost

Je samozřejmostí, že se při výběru řídíme i velikostí, kterou má naše dcerka. Velikost může mít každá holčička jinou a při výběru to hraje zásadní roli.
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu těhotenské, kojenecké a dětské zboží:

 

Přečtěte si tematické články z blogu: