Dětské sáňky

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

26192620
126192620

Značky

A) Barva

B) Materiál

Položek k zobrazení: 1
Sáňky s kompletním vybavením + rukávník zdarma - černý,malina  + Omalovánky
ZdarmaZdarma
2 619 Kč

Víme, jak těžké je sehnat Sáňky s kompletním vybavením + rukávník zdarna - černý,malina a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle...

Kód: DS14859459

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské sáňky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem sáněk trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat sáňky a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás sáňky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.