UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.
1 položek celkem
Obrázek (316481)
8 Kč

Vhodné od 3 let, 1 ks, různé barvy

Kód: ET00311792

Sportovní potřeby

Sportovní potřeby by neměly mezi hračkami dětí rozhodně chybět. Takové zábavy, co se s nimi dá užít. A hlavně zdraví prospěšný pohyb a na čerstvém vzduchu – prostě dokonalá kombinace.

Když zavzpomínám na své dětství, tak sportovních potřeb jsem měla hned několik a byly hojně využívané. První z nich byla obruč hula hop s růžovo bílými pruhy. Dnes už bych to asi neuměla ale tenkrát jsem s obručí dokázala opravdu zajímavé kreace. Jak já ji dokázala roztočit v pase… Skvělé bylo to, že jsem ji nemusela využívat jen venku, ale když jsem si pořádně uklidila pokojíček a dala všechno z dosahu, mohla jsem se kroutit v pase klidně uprostřed pokojíčku.

Další mojí sportovní hračkou bylo legendární švihadlo. Dokonce i dnes se prodává ve stejném vzhledu. Bylo vyrobené z provazu a mělo dřevěné rukojeti, které se dobře držely. Skákalo se s ním samo. A díky tomu, že jsme bydleli v přízemí, mohla jsem přes ně s klidem skákat i doma.

Jako větší jsem si jednou na pouti od rodičů vyprosila parádní zářivě oranžový bumerang. A jaké bylo moje nadšení, když jsem zjistila, že opravdu funguje. Neuměla jsem si totiž do té doby představit, že se mi opravdu vrátí, když ho hodím dopředu. Ovšem, že už se nevrátí ze střechy, na které nakonec skončil, to mi nikdo neřekl. A tak skončil příběh o bumerangu, jiný už jsem nedostala.

Se sestrou jsme se také hodně vyřádili při hraní líného tenisu, který v naší výbavě nechyběl. Při jeho hraní jsme si připadaly skoro jako profesionální tenistky. V pokojíčku jsme pak měly i terč s házecími kuličkami na suchý zip, do kterého se dalo parádně strefit. Často jsme se ale i strefovaly samy do sebe. To byla podstatně větší legrace. Nějaké hračky pro děti se nám z dětství zachovaly, ale tenhle terč se zrovna nedávno objevil na chalupě, a tak ho ještě občas dnes využívá i můj 7-letý syn.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem sportovní výbavy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás sportovní potřeby nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hokej-hokejky-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky