UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Oblékání panenek

Oblékání panenek

Oblékání panenek je jednou z nejoblíbenějších her malých holčiček. Malé parádnice milují panenky mýt, líčit, vytvářet jim různé účesy a oblékat do nejrůznějších oblečků. Oblékaní panenek rozvijí u dětí kreativitu, zručnost a učí je trpělivosti. Nejraději se starají o panenky Barbie a jejich přítele Keny. L.O.L. panenky, Enchantimals, Monster High, princezny z Ledového království, Baby Born, Baby Annabell a další. K většině panenek je možné dokupovat nejrůznější oblečky.

Panenky lze oblékat do nejrůznějších šatiček, profesních oděvů, sportovních outfitů i ležérního oblečení pro volný čas. K tomu všemu neodmyslitelně patří módní doplňky jako boty, tašky, kabelky, sponky nebo šperky.  Pro panenky miminka přijdou vhod i plenky, bryndáky, dudlíky s klipem a podobně. Čím dál oblíbenější jsou také panáčci například bratříček Baby Born.

Stálicí jsou také papírové oblékací panenky. Prodávají se natištěné na archu, vystřihnou se i spolu s oblečky a ty se pak na panenku přiloží a upevní ohnutím rohů. Holčičky se mohou módně vyřádit také s magnetickými oblékacími panenkami. Na podobném principu fungují také oblékací adhezivní samolepky na panenky. Toto módní tvoření má většinou sešitovou formu a panenky jsou na nejrůznějších atraktivních pozadích (na pláži, party, atd.).

Pokud vy a vaše děti preferujete přírodní materiály, bude se vám líbit dřevěná oblékací panenka, na kterou se dává oblečení pomocí protahování šňůrky a zdobí se korálky. Menší děti si vyhrají s takzvanými puzzle šatníky. Jedná se o dřevěnou desku s vyřezanými postavičkami, kam děti vkládají vybrané oblečky.

Další možností, jak si holčičky mohou zahrát na módní návrhářku, je vyrábění módních kreací pomocí zažehlovacích korálků na siluety postaviček. Na trhu je také kreativní sada razítek, pomocí kterých si děti skládají různé modelky, účesy a oblečení nebo se dokonce prodává sada na ušití vlastní panenky.

Pro Dudlu napsala: Martina

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem oblékání panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku oblékání nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky