Akrylové barvy

4 položek celkem
Vilac Akrylové barvy Duha
338 Kč

Rozměr: 31x22x1.5 cm Věk: 4+ Materiál: kov Design Ingela P. Arrhenius

Kód: DS50057284
Vilac Akrylové barvy Lev
338 Kč

Rozměr: 31x22x1.5 cm Věk: 4+ Materiál: kov Design ngelou P. Arrhenius

Kód: DS13019739
Akrylové barvy 15 ks
Akrylové barvy 15 ks
Skladem (43 ks)
571 Kč

Akrylové barvy v praktickém boxu. balení obsahuje 9 ks akrylových barev a 6 ks stětců. Rozměr balení 25 x 19 x 13,5 cm.

Kód: DS80301270
Sada na malování v kufříku  + Dárek zdarma
1 338 Kč

Sada na malování obsahuje 24 ks pastelek, 2 obyčejné tužky, ořezávátko a gumu, 24 ks vodovek, 2 štětce, 24 ks voskovek, 10 akrylových barev a 15 barevných kříd. To vše zabalené...

Kód: DS93539010

Akrylová barva

Asi každý z nás zná akrylové barvy. Zejména ti, kteří se chtějí kresbě už nějak dále věnovat. Co to vlastně ale akrylové barvy jsou? Jsou to barvy, se kterými můžete namalovat úžasné věci. Určitě se do akrylových barev zamilujete, pokud vás malování baví. Ideální jsou jak pro zkušené malíře, tak i pro úplné začátečníky, takže se opravdu nemusíte ničeho bát!

Mají zajímavé vlastnosti: jsou rozpustné ve vodě, rychle schnou a obsahují pigmenty proti vyblednutí - takže vaše kresba bude hrát sytými barvami. Co se týče akrylových barev, můžete je sehnat odděleně, nebo i v sadách - to je na vás. Podle mě je ale výhodnější je kupovat v sadách, protože vás vyjdou prakticky levněji, než kdybyste si kupovali jednu barvu po druhé - samozřejmě je to ale vaše věc a nikdo vás do ničeho nemůže nutit, takže volba je opravdu a jen čistě na vás.

S akrylovými barvami je nejvhodnější malovat buď na plátno, dřevo, papír, porcelán nebo kameny (nemusíte tak nutně malovat na plátno, stačí malovat na kameny - je to teď v módě a hodně to frčí, takže si můžete vyrobit dokonalou dekoraci na doma). Akrylové barvy by měly zaschnout do několika hodin, bude ale přesto lepší, když je necháte schnout až do druhého dne - bude to lepší z toho důvodu, že si budete stoprocentně jistí, že s vaším dílem už můžete libovolně manipulovat a tudíž už se vám nemůže v žádném případě poničit. 
 
Akrylovými barvami nemusíte malovat pouze konkrétní věci, můžou to být i abstraktní malby, kterým já osobně dávám určitě přednost. Nevím proč, ale asi z toho důvodu, že prostě úplně konkrétní věci nejsou můj šálek čaje a spíše mě vždy zaujme nějaká abstraktní malba, ve které každý může vidět něco úplně jiného - a to je právě její kouzlo. Každopádně malování s akrylovými barvami určitě doporučuji - je to skvělý koníček.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem akylových barev na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás akrylové barvy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky