Amix

Značka Amix Nutrition reprezentuje to nejlepší co může v současné době trh v oblasti sportovní výživy nabídnout. Amix je určen pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Značka byla vytvořena ve Spojeném království konkrétně ve městě Manchester. Prémiová kvalita ve spojení s vynikající chutí je důvod proč Amix získává stále více zákazníků po celém světě.

Víte, že nákupem zboží od značky Amix na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Amix u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
Barel na vodu Amix
Barel na vodu Amix
Skladem (> 5 ks)
219 Kč

Barel na vodu Amix z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Vodní Amix

Kód: DS46525523

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem