AMMA

Značka Amma přináší vašim dětem kvalitní, pohodlné a přesto cenově dostupné oblečení. Oblečení Amma je vyrobeno v EU pouze z certifikovaných látek. Amma se zaměřuje na detaily jako jsou výšivky a příjemné pastelové barvy.

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem zboží od značky AMMA na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce AMMA u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
Kojenecké body s dlouhým rukávem Amma
od 124 Kč

Kojenecké body s dlouhým rukávem Amma může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS62004083
Kojenecké body s dlouhým rukávem Adventure Amma
133 Kč

Kojenecké body s dlouhým rukávem Adventure Amma může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS87424919

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem