Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Barvy na sklo

1 položek celkem
Barvy na sklo Tlapková Patrola
133 Kč

Sada vitrážových barev skládající se ze 6 tub barev v různých barvách, každá po 22 ml, archů fólie na malování vitráží a šablon, díky kterým si děti mohou vyrobit obrázky se...

Kód: DS80962711

Barva na sklo

Asi každý z nás zná barvy na sklo. Minimálně z toho důvodu, že jako malé děti (tedy alespoň já a lidé, kteří se narodili ve stejné, nebo podobné době jako já) jsme si s nimi opravdu všichni hráli. Je to opravdu skvělá příležitost, jak můžete zaměstnat svou mysl, odbourat stres a zkusit něco nového, zvlášť pokud barvy na sklo a malování na sklo neznáte dopodrobna.

Říká se, že život je změna a my bychom měli zkoušet různé věci. Ať už se jedná o cokoliv. A v tomto případě je to opravdu skvělý relax. Já jako malá holka jsem barvy na sklo využívala prakticky pořád, takže na ně mám opravdu jenom ty nejkrásnější vzpomínky, které mám uchované v paměti a nelze na ně nikdy zapomenout, protože to byly opravdu krásné časy a troufnu si říct, že svoje dětství jsem měla opravdu hezké - až na některé věci.

Vzpomínám si konkrétně na to, že jsme si se sestrou pořád hrály s barvami na sklo, kreslili jsme různé obrázky a byly jsme na ty obrázky pyšné. Myslím, že tohle je jedna ze zábav, kterou by měl každý v dětství určitě prožívat. A jsem i toho názoru, že takové hraní a nevinné dětství (barvy na sklo nás mimochodem jako děti učí trpělivosti) je podstatně lepší, než nějaké mobilní telefony, které většina dětí v dnešní době dostane prakticky od tří let a podobně.

Pak se na mobilních telefonech velmi rychle tvoří závislost a když dítě nedostane mobilní telefon, okamžitě začne brečet, řvát a dělat scény. To opravdu není dobré. Dnešní rodiče a jejich děti by si měli uvědomit, že jejich dětství, kterému je učí, se dá prožít podstatně jinak, než nějakým vysedáváním u mobilních telefonů a počítačů. Sice je to jen můj názor, ale opravdu si myslím, že je správný. Navíc mobilní telefon kazí oči a pokud někdo dovolí dětem být neustále na telefonu, pak se jim lehce může zhoršit zrak a vytvořit závislost. 

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem barvy na sklo na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás barvu na sklo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky