Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Hračka Beran

Snad každé dítko má svou sbírku zvířátek na hraní a někdy dokonce i celou farmu. A co na správné farmě nesmí chybět? Přece beránek! Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku

4 položek celkem
Doudou Plyšový beránek s šátkem 12 cm
368 Kč

Rozměr: 12 cm Materiál: látka, plyš Věk: 0+

Kód: DS97970296
Přívěšek - Znamení Beran
57 Kč

Obsah balení: 1x přívěsek 1x řetízek Technická specifikace: Délka řetízku: 61 cm Průměr medailonku: 3 cm Barva řetízku: stříbrná Barva medailonku: černomodrý s bílou kresbou...

Kód: DS95164791
Mojo Beran Hampshire
Mojo Beran Hampshire
Skladem (88 ks)
128 Kč

Rozměry: 10x3,5x8 cm Velikost: střední Věk: 3+ Materiál: plast

Kód: DS80674597
Plyš Beránek zvukový 22 cm
484 Kč

Plyš Beránek zvukový o velikosti cca 22 cm.Po zmáčknutí vydává zvuk.Provoz na 3 knoflíkové baterie uvnitř zvířátka.Věk 0+

Kód: DS13381050

Beraní olympiáda v dětském pokoji

Vítejte v našem domě, kde každý den zažíváme olympiádu v ohradě, a to díky našemu novému plyšovému příteli – beranovi. Ačkoli jsem si vždycky myslela, že naše děti budou mít raději hračky typu rychlá autíčka nebo stavebnice, ukázalo se, že plyšový beran může způsobit stejně velký rozruch.

Můj mladší syn Tomášek se rozhodl, že beran je králem všech hraček. Kdo by to byl řekl, že beran může být také špičkovým horolezcem, schopným zdolat hory z knih a polštářů, nebo že může být neohroženým závodníkem v okruhu z autodráhy?

Ale to nejlepší přišlo, když Tomášek prohlásil, že beran je také mistr ve skoku do dálky. Po dlouhé a pečlivé přípravě (a několika neúspěšných pokusech) náš beran úspěšně přeskočil celou řadu plyšových zvířátek a dokonce i panenku Aničku, která byla rozhodčí. Já jsem se smála tak, že jsem málem spadla ze židle!

Takže pokud hledáte zážitek plný smíchu a radosti pro vaše malé dobrodruhy, plyšový beran je tou pravou volbou. Kdo ví, třeba i vy zažijete beraní olympiádu přímo ve vašem obýváku!

H3: Věděli jste, že:

  • Berani jsou známí svou silnou a tvrdou hlavou, kterou používají při boji o dominanci.
  • Vlna z ovcí je jedním z nejstarších materiálů používaných lidmi pro výrobu oděvů.
  • Ovce a berani mají velmi dobrý smysl pro společenství a často zůstávají v blízkosti svého stáda.
  • Některé druhy beranů mají schopnost rozpoznat tváře a pamatovat si je po dlouhou dobu.


Víte, že nákupem 
hračky berana na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud vás hračka beran nezaujala, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.