Biče

11 položek celkem
Sada plechových krabiček, nostalgie: káva/ čaj/ cukr
504 Kč

Sada plechových krabiček, nostalgie: káva/ čaj/ cukr. Rozměr: cca. 19 x 11 cm, obdélníkový tvar. Sada 3 ks, baleno v plastové krabičce. Cena za 1 set.

Kód: DS56268151
S&M Black Faux Leather Flogger - černý bič 61cm
499 Kč

Bič S&M obsahuje silné černé třásně, které jsou zakončeny pevnou černou rukojetí.

Kód: DS21224880
Kožený bič Leder Peitsche Holzgriff
1 259 Kč

Kožený bič s dřevěnou rukojetí v černém provedení.Délka: cca 70 cm

Kód: DS54502393
Bondážní set pout, biče a obojku s vodítkem Bondage Set
929 Kč

Kvalitní 3 dílný bondážní set skládající se z černých pout na ruce, biče a obojku s vodítkem.Materiál: Polyurethan

Kód: DS68386093
S&M Beaded Flogger - Bič 41cm
435 Kč

Bič S&M je složen ze silikonových třásní, černými korálky a zakončen je koženým poutkem. Materiál a barvaMateriál: 50% silikon, 30% polyurethane, 17% ABS plastic, 3% nylon.Celý...

Kód: DS47027364
Bič FF Beaded Cat-O-Nine Tails
425 Kč

Černý bičík z kůže a leštěného dřeva.

Kód: DS11609992
Černý kožený bičík Leder Fingerpeitsche
419 Kč

Černý bičík z kvalitního koženého materiálu s poutkem.Délka: 25 cm

Kód: DS44898542
Bič Scandal Flogger
1 099 Kč

Tento nádherný bičík je vybaven robustní, látkovou rukojetí, která evokuje obrazy nejluxusnějších tmavě červených listů. Svazek biče obsahuje krásné dlouhé a úzké třásně.

Kód: DS40186588
Černý kožený bič Leder Peitsche 45cm
449 Kč

Bič je vyroben z pravé kůže, na konci je opatřen očkem.Délka 45 cm

Kód: DS71329038
Sada krabiček na svačinu, 3 ks, Stormtrooper
263 Kč

Sada 3 krabiček na svačinu, Stormtrooper, velikosti: M,L a XL, vyrobeno z plastu. Cena za 1 sadu.

Kód: DS84451523
Černá pevná rákoska Fetish
599 Kč

Černá ohebná rákoska vyrobená z kvalitního pevného materiálu. Na povrchu je potažená černým latexem. Díky skvělé ohebnosti vám vydrží opravdu dlouho! V černém provedení.Délka:...

Kód: DS46802659

Bič

Zamysleli jste se někdy nad historií bičů jakožto erotických pomůcek? Kdy a kde vznikly první biče? A opravdu bylo již od samého počátku účelem potěšení bičovaného i bičujícího, nebo se potěšení dostavilo jaksi mimoděk? V jakých společenských vrstvách se lidé nalézající vzrušení v BDSM vyskytovali? Napadaly mě ještě další otázky ohledně historie bičování, tak jsem trošku popátrala na internetu.

Víte, že biče se vyskytovaly již ve starověku? Hned si říkám, jestli i pravěcí lidé objevili potěšení ve vydávání i přijímání ran za účelem erotického potěšení. Byly jejich verzí biče třeba větve, klacky, železné tyče nebo provazy? No každopádně již v Mezotopotámii údajně bičovala své poddané bohyně plodnosti Inanna a jediným účelem prý bylo jejich vzrušení. Lidi dráždila šperky, které měla na sobě, povzbuzovala je k divokému tanci, načež práskla bičem a lidé se začali oddávat rozkoším. V Řecku a v Římě se bičování řadilo mezi poměrně běžné činnosti. Řecký filozof Plútarchos se zmiňuje dokonce o sparťanských bičovacích soutěžích. Jak asi tyto soutěže vypadaly? Jaké měly disciplíny a pravidla? V Římě dokonce měli místnost, ve které se ženy navzájem bičovaly. Byl to způsob, jak oslavit boha vinné révy a plodnosti Dionýsa.

Pokud ale chcete znát místa na těle partnera, kde ho můžete bičovat, a způsoby provedení, aby partner pocítil tu největší slast, inspirujte se v Kamasútře. Podle této knihy je takových míst 6: ramena, hlava, místo mezi prsy, záda, prostřední část těla a boky. Možná vás napadlo, že bičování ve středověku sloužilo k očištění se od vlastních hříchů nebo hříchů jiného člověka. Propagovalo se také, že lidé takto mohou zbavit svět zla. Ale víte, že i v silně církevní středověké historii se bičovalo pro potěšení? Dělalo se to třeba bičem namočeným v octu, aby to mělo ty správné grády. Bičování jako erotická praktika se vyskytuje v dílech autora známého pod pseudonymem markýz de Sade nebo v díle rakouského spisovatele Leopolda von Sacher-Masoch, jenž ve své knize Venuše v kožichu srovnává bolest s radostí. Jakmile v 16. století nastal katolický úpadek církve, z bičování se rázem stala světská praktika. Například v 18. století v Anglii existoval stroj, který bičoval 40 lidí najednou.

Říkáte si, z jakého materiálu byly v historii biče dělané? To jsem nezjistila, ale během 20. a 30. let 20. století se začaly vyrábět z kovu a kůže pro maximální potěšení. Dnes existuje nepřeberné množství různých druhů bičů, takže je určitě z čeho vybírat, abyste dosáhli maximální rozkoše.

Pro Dudlu napsala: Psima

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení