Big

Logo německé značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky výrobků této značky. Všechny produkty jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu a bezpečnost. Každé dětské odrážedlo či jiná hračka pro děti jsou podrobovány testům Německé obchodní inspekce TÜV a Státní obchodní agentury Bavorska LGA. Na výrobcích BIG najdete označení GS - je to důležitý symbol kvality, protože takto označený produkt prošel testem bezpečnosti. Společnost BIG věří svým produktům, a proto na všechny hračky poskytuje nadstandardní záruku - 3 roky. Výrobky jsou konstruovány tak, aby jejich děti mohly aktivně využívat dokud z nich nevyrostou, proto mají například dětské odrážedla BIG nosnost až 50 kg!

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem zboží od značky Big na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Big u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
BIG Semafor s automatickým přepínáním světel
749 Kč

BIG Semafor s automatickým přepínáním světel může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Hračka, Kvalitní, Levné, Značkové, Dopravní značky,...

Kód: DS28783285
BIG Ochranné dětské návleky na botičky vel.21-27 protiskluzové červené 1 pár
199 Kč

BIG Ochranné dětské návleky na botičky vel.21-27 protiskluzové červené 1 pár může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Oblečení, Oděv, Kvalitní,...

Kód: DS82688928

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem