UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Bigjigs Toys panenky

Bigjigs Toys panenky

S panenkami jsem si jako malá opravdu hodně vyhrála, a to i v době, kdy už většina mých vrstevnic z těchto hraček dávno vyrostla. Já měla v té době mladší sestru, která si nechtěla hrát jen sama, a tak jsem si alespoň svoje dětství o něco prodloužila. Nyní se do dětství vracím společně se svojí dcerkou, která už dorostla do věku, kdy ji panenky zajímají. Jako první na zkoušku dostala takovou látkovou holčičku s blonďatými vlásky, která je ideální pro nejmenší holčičky. Snadno se drží, je lehounká a taky nerozbitná.

Zprvu jsem měla obavy, aby panenku netahala za vlásky, zkrátka aby hned taková pěkná hračka pro děti nepřišla k úhoně. No, pár vlásků to sice odneslo, ale i tak si panenka zachovala svoji krásu. Následně na to jsem dcerce pořídila i malý kočárek, aby svoje miminko mohla hezky vozit. A to byl skvělý nápad, protože právě díky kočárku získala větší jistotu během prvních krůčků. A jakmile se rozchodila začala tady s naloženým kočárkem lítat jako čamrda. Takže za mě skvělý dárek pro holčičky kolem jednoho roku věku. Je příjemné dcerku během hraní s panenkou pozorovat. Jak napodobuje vlastně mě a sebe, jak se o malé miminko stará, krmí ho a konejší. To jsou ty nejkrásnější chvilky.

V každém případě musím podotknout, že jako první volba jsou ty hadrové úplně ideální. Já jako malá žádnou takovou neměla, ani vlastně nevím, jestli se tenkrát nějaké podobné vyráběly. Překvapilo mě také to, že i na takovéto látkové panenky se dají koupit i náhradní šatičky a další doplňky. Jako malou mě převlékán panenek velmi bavilo. Občas mi na ně mamka nebo babička upletly nějaký ten svetřík nebo čepičku, ale možnosti nebyly tak široké jako dneska. Myslím, že postupem času, jak moje dcerka bude růst a bude se i rozšiřovat sbírka hraček, budu si hraní s ní užívat a vynahrazovat si tak to, co jsem v dětství neměla.

Pro Dudlu sepsala: Petra Valíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Bigjigs Toys panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku Bigjigs Toys nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky