Hra Bingo

5 položek celkem
ALBI Kvído - Bingo na výlety postřehovka v přírodě Kód: DS28162274
Bigjigs Toys Zahradní bingo
492 Kč

Bigjigs Toys Zahradní bingo může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS15568557
Small Foot Hra bingo s losovacím bubnem
688 Kč
Kód: DS38452437
Small Foot Hra bingo s losovacím bubnem poškozený obal
619 Kč

Small Foot Hra bingo s losovacím bubnem poškozený obal může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS86825588
HRA Auto Bingo *SPOLEČENSKÉ HRY*
229 Kč

HRA Auto Bingo *SPOLEČENSKÉ HRY* může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry:

Kód: DS88405587

Společenská hra Bingo

Slavná hra Bingo má na světě desítky různých variant od verze kdy hráči jsou kuchaři a soupeří o to, kdo první přidá na svoji pizzu všechny potřebné přísady a dokončí ji, po cestovní verze kde hra obsahuje 100 poutavých obrázků různých objektů, které lze vidět z auta. V základní hře děti soutěží o to, kdo během určité doby spatří více objektů. Kromě základní hry si lze zahrát i zajímavou herní variantu. Bingo trénuje pozornost, paměť a postřeh. Zabaví děti nejen v autě, ale i doma.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Bingo na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Bingo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze