CD

CD Prodej - Eshop

Určitě jste si už někdy pouštěli cédéčka. Já jsem si je pouštěla pořád, když jsem byla malá. Mám na to krásné vzpomínky. V dnešní době cédéčka seženete všude. Můžete tak sledovat opakovaně vaše oblíbené filmy, které máte rádi a na internetu třeba nejdou stáhnout. To je jejich velká výhoda.

Cédéčka jsou dnes už rozšířená po celém světě a sleduje je snad opravdu každý. Ať už jsou na nich romantické filmy, horory, komedie, či sci-fi nebo fantasy. A nejenže na cédéčkách můžete zakoupit filmy, můžete si je zakoupit například i prázdná – například pokud jste byli dříve jako já a měli jste koncerty, zpíváte, nebo si chcete něco důležitého zaznamenat, stačí si koupit cédéčka a vložit to do něj. Také můžete do cédéčka vypálit i film – ale pozor, jen výhradně pro svou osobní potřebu. Pokud byste vypalovali na cédéčka film, ke kterému nemáte autorská práva, může se stát, že vám bude hrozit opravdu velký postih a to není dobré riskovat – spousta lidí to ale i přes toto riziko v dnešní době dál dělá, čemuž se docela divím. Já bych například do takového rizika jít nemohla.

Teď si rozebereme, jaké filmy, nebo seriály můžeme na cédéčkách najít:

První typ: Komedie – to je veselý film, nebo seriál, jehož účel je prakticky jednoduchý – co nejvíce vás rozesmát. Spousta lidí si v dnešní době komedie hodně oblíbila. Takovou proslulou komedií může být například Slunce, seno a pár facek.

Druhý typ: Romantické – zde většinou film pojednává o dvou hlavních hrdinkách, které jsou do sebe zamilované, ale z nějakého důvodu spolu nemohou být, nebo mají před sebou spoustu překážek. Příkladem je například Titanic.

Třetí typ: Sci-fi

To jsou zejména vymyšlené příběhy, které se v realitě nikdy nestávají.

Čtvrtý typ: Drama

Zde je nějaká velká zápletka a je tam hodně rozuzlení, které diváka mohou opravdu zaujmout.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení