UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

CD

CD Prodej - Eshop

Určitě jste si už někdy pouštěli cédéčka. Já jsem si je pouštěla pořád, když jsem byla malá. Mám na to krásné vzpomínky. V dnešní době cédéčka seženete všude. Můžete tak sledovat opakovaně vaše oblíbené filmy, které máte rádi a na internetu třeba nejdou stáhnout. To je jejich velká výhoda.

Cédéčka jsou dnes už rozšířená po celém světě a sleduje je snad opravdu každý. Ať už jsou na nich romantické filmy, horory, komedie, či sci-fi nebo fantasy. A nejenže na cédéčkách můžete zakoupit filmy, můžete si je zakoupit například i prázdná – například pokud jste byli dříve jako já a měli jste koncerty, zpíváte, nebo si chcete něco důležitého zaznamenat, stačí si koupit cédéčka a vložit to do něj. Také můžete do cédéčka vypálit i film – ale pozor, jen výhradně pro svou osobní potřebu. Pokud byste vypalovali na cédéčka film, ke kterému nemáte autorská práva, může se stát, že vám bude hrozit opravdu velký postih a to není dobré riskovat – spousta lidí to ale i přes toto riziko v dnešní době dál dělá, čemuž se docela divím. Já bych například do takového rizika jít nemohla.

Teď si rozebereme, jaké filmy, nebo seriály můžeme na cédéčkách najít:

První typ: Komedie – to je veselý film, nebo seriál, jehož účel je prakticky jednoduchý – co nejvíce vás rozesmát. Spousta lidí si v dnešní době komedie hodně oblíbila. Takovou proslulou komedií může být například Slunce, seno a pár facek.

Druhý typ: Romantické – zde většinou film pojednává o dvou hlavních hrdinkách, které jsou do sebe zamilované, ale z nějakého důvodu spolu nemohou být, nebo mají před sebou spoustu překážek. Příkladem je například Titanic.

Třetí typ: Sci-fi

To jsou zejména vymyšlené příběhy, které se v realitě nikdy nestávají.

Čtvrtý typ: Drama

Zde je nějaká velká zápletka a je tam hodně rozuzlení, které diváka mohou opravdu zaujmout.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá