UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Cedulky

Cedulka

Plno z nás má na mysli úplně jiné cedulky, než myslím já a spoustu lidí cedulky ani nezná. Jsou to totiž předměty, které když darujeme, tak dokážou vykouzlit opravdový úsměv na tváři a troufla bych si říct, že opravdu na dlouhou dobu.

Cedulky na dveře jsou totiž takové předměty, které mají vyjadřovat náklonnost, úctu, poděkování nebo lásku určitému člověku. Jde o cedulky, které jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva (ale nemusí to tak vždy být) a je na něm nějaké věnování, nebo text určený dané osobě, které chcete cedulku darovat. A protože zrovna cedulky můžou být opravdu úžasným dárkem, kterým nikoho neurazíte, připravila jsem si pro vás pár tipů a sepsala, k jakým příležitostem můžete cedulky darovat - třeba načerpáte inspiraci a cedulka tak udělá vašemu blízkému nesmírnou radost.

1) Na výročí
Ať už je to přítelkyně, nebo manželka, určitě si zaslouží vědět, jak moc ji milujete (ona to samozřejmě ví, ale vy jí to můžete ukázat a pomocí cedulky i vyjádřit). Cedulku můžete darovat k jakémukoliv výročí - může to být výročí jednoho roku, dvaceti let, nebo čtyřiceti let svazku - v každém případě tato cedulka vykouzlí vaší partnerce či partnerovi opravdový úsměv na tváři. 

2) Na narozeniny
 
Chcete vybrat vhodný dárek a pořád nemůžete nějaký najít? Nějaký, který by vyjadřoval úctu a blahopřání danému člověku? Zkuste vybrat cedulku, která vašeho blízkého (ať už babičku, strýce, mámu, tátu či sestru) určitě potěší.
 
3) Konec školního roku
 
Asi všichni známe to, když je konec školního roku. Předává se vysvědčení a většina dětí nosí paní učitelce či učiteli nějaký dárek a poděkování. V tomto případě u svého učitele můžete zabodovat s cedulkou s poděkováním. 
Takže vidíte, že možností je mnoho. Stačí si vybrat cedulku, která vám bude vyhovovat, nebo kterou sháníte. A ujišťuji vás, že koupí cedulky nic neztratíte. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá
 
Další postřehy na téma cedulky

Cedulky pro každou příležitost, ne méně potěší učitelky a vychovatelky, než odejdou na zasloužené psychické prázdniny. Cedulky pro maminky, pro holky i pro kluky. Slova, která našim blízkým připomenou, jak moc nám na nich záleží. Vše s rozmyslem. Než koupíte ceduli „hvězda kuchyně“, pořádně si promyslete, komu ji dáte. Tatínkova dílna s pivem a bez žen je také velmi zajímavá a poučná.

Nápis „nikdy neopouštěj domov“ nenechte dlouho viset v domově, Vaše děti potřebují ven. A vy také. Pravidla pro vztah, pro lásku, cedulky s fotografiemi – těmi Vašemi samozřejmě. Jak píšu, najdete tu cedulky pro každou příležitost, vhodné jako pozornost, když si nevíte rady s dárkem. Cedulka osvětlí a dokonce může zachránit i Vánoce. Můžete zmást obdarovaného velikonočním zajíčkem, receptem na lásku nebo manžela s nápisem „žili spolu až navěky“. Tady se meze nekladou...při objednávání doporučujeme sklenku vína (i ve dvou).

Pro Dudlu sepsala: Yvona Kudláčková

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily