Cedulky

14 položek celkem
XXL cedule s držákem "Víno & káva" (bílé dřevo)
1 111 Kč

XXL cedule s držákem "Víno & káva" (bílé dřevo) HRNEČKY ANI SKLENIČKY NA VÍNO NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ, DOKOUPIT JE MŮŽETE ZDE : ➤ HRNEČKY  ➤ SKLENICE NA VÍNO    Ozdobte si svůj...

Kód: DS21420535
XXL cedule s držákem "Víno & káva" (tmavé dřevo) - Slovenská verze
999 Kč

XXL cedule s držákem "Víno & káva" (tmavé dřevo) HRNEČKY ANI SKLENIČKY NA VÍNO NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ, DOKOUPIT JE MŮŽETE ZDE : ➤ HRNEČKY  ➤ SKLENICE NA VÍNO    Ozdobte si svůj...

Kód: DS48576132
Plaketka srdce - Miláček
99 Kč

Darujte romantickou plaketku s láskyplnými texty. Plaketky jsou opatřeny stuhou pro zavěšení.

Kód: DS68461419
Dřevěná cedule, Eat, Play, Love, Jíst, hrát si, milovat
74 Kč

Dřevěná cedule, Eat, Play, Love, Jíst, hrát si, milovat, s jutovou stuhou na zavěšení, cca 26 x 13 cm. Cena za 1 ks výrobku.

Kód: DS91129963
XXL cedule s držákem "Víno & káva" (bílé dřevo) - Slovenská verze
1 111 Kč

XXL cedule s držákem "Víno & káva" (bílé dřevo) HRNEČKY ANI SKLENIČKY NA VÍNO NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ, DOKOUPIT JE MŮŽETE ZDE : ➤ HRNEČKY  ➤ SKLENICE NA VÍNO    Ozdobte si svůj...

Kód: DS96585623
XXL cedule s držákem "Víno & káva" (tmavé dřevo)
1 299 Kč

XXL cedule s držákem "Víno & káva" (tmavé dřevo) HRNEČKY ANI SKLENIČKY NA VÍNO NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ, DOKOUPIT JE MŮŽETE ZDE : ➤ HRNEČKY  ➤ SKLENICE NA VÍNO    Ozdobte si svůj...

Kód: DS79474228
Plaketka - Strážce snů
129 Kč

Plaketka s láskyplným textem.

Kód: DS24271062
Cedulka na dveře - Já, nebo domácnost
149 Kč

Personalizujte si dveře do svého pokoje, vyjádřete svůj postoj ještě než někdo vstoupí, řekněte cedulkou na dveřích svá pravidla ale i varování před nepořádkem.

Kód: DS28751135
Solight stropní cedule na nouzové osvětlení, 4x samolepka
499 Kč

Stropní cedule pro nouzové osvětlení cedule kompatibilní s osvětlením WO526 a WO527 sada 4 samolepících piktogramů materiál: PC rozměr: 352x185x110mm

Kód: DS97543957
Cedulka na dveře - Láska je dobrodružství
149 Kč

Darujte novomanželům ten nejlepší svatební dar od Albi.

Kód: DS80999156
Velká kartonová cedule Bigjigs Toys
51 Kč

Rozměry: 59,7x35,6 cm

Kód: DS62610424
Velká kartonová cedule Bigjigs Rail
51 Kč

Rozměry: 59,7x35,6 cm

Kód: DS62289423
Velká nástěnka na poznámky
426 Kč

Velká nástěnka na Vaše zprávy, poznámky a připomenutí. Takhle si můžete sestavit pozitivní zprávy, na které se můžete každý den radostně dívat. A co je lepší, udělejte někomu...

Kód: DS62245051
Ruční vzkazy
Ruční vzkazy
Skladem (2 ks)
276 Kč

Také tak rádi zanecháváte vzkazy? Dělejte to od teď se stylem. Vtipnými samolepícími vzkazy ihned dáte najevo, že je váš vzkaz důležitý. Zanecháte po sobě originální stopu a ani...

Kód: DS79545539

Cedulka

Plno z nás má na mysli úplně jiné cedulky, než myslím já a spoustu lidí cedulky ani nezná. Jsou to totiž předměty, které když darujeme, tak dokážou vykouzlit opravdový úsměv na tváři a troufla bych si říct, že opravdu na dlouhou dobu.

Cedulky na dveře jsou totiž takové předměty, které mají vyjadřovat náklonnost, úctu, poděkování nebo lásku určitému člověku. Jde o cedulky, které jsou vyrobeny nejčastěji ze dřeva (ale nemusí to tak vždy být) a je na něm nějaké věnování, nebo text určený dané osobě, které chcete cedulku darovat. A protože zrovna cedulky můžou být opravdu úžasným dárkem, kterým nikoho neurazíte, připravila jsem si pro vás pár tipů a sepsala, k jakým příležitostem můžete cedulky darovat - třeba načerpáte inspiraci a cedulka tak udělá vašemu blízkému nesmírnou radost.

1) Na výročí
Ať už je to přítelkyně, nebo manželka, určitě si zaslouží vědět, jak moc ji milujete (ona to samozřejmě ví, ale vy jí to můžete ukázat a pomocí cedulky i vyjádřit). Cedulku můžete darovat k jakémukoliv výročí - může to být výročí jednoho roku, dvaceti let, nebo čtyřiceti let svazku - v každém případě tato cedulka vykouzlí vaší partnerce či partnerovi opravdový úsměv na tváři. 

2) Na narozeniny
 
Chcete vybrat vhodný dárek a pořád nemůžete nějaký najít? Nějaký, který by vyjadřoval úctu a blahopřání danému člověku? Zkuste vybrat cedulku, která vašeho blízkého (ať už babičku, strýce, mámu, tátu či sestru) určitě potěší.
 
3) Konec školního roku
 
Asi všichni známe to, když je konec školního roku. Předává se vysvědčení a většina dětí nosí paní učitelce či učiteli nějaký dárek a poděkování. V tomto případě u svého učitele můžete zabodovat s cedulkou s poděkováním. 
Takže vidíte, že možností je mnoho. Stačí si vybrat cedulku, která vám bude vyhovovat, nebo kterou sháníte. A ujišťuji vás, že koupí cedulky nic neztratíte. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá
 
Další postřehy na téma cedulky

Cedulky pro každou příležitost, ne méně potěší učitelky a vychovatelky, než odejdou na zasloužené psychické prázdniny. Cedulky pro maminky, pro holky i pro kluky. Slova, která našim blízkým připomenou, jak moc nám na nich záleží. Vše s rozmyslem. Než koupíte ceduli „hvězda kuchyně“, pořádně si promyslete, komu ji dáte. Tatínkova dílna s pivem a bez žen je také velmi zajímavá a poučná.

Nápis „nikdy neopouštěj domov“ nenechte dlouho viset v domově, Vaše děti potřebují ven. A vy také. Pravidla pro vztah, pro lásku, cedulky s fotografiemi – těmi Vašemi samozřejmě. Jak píšu, najdete tu cedulky pro každou příležitost, vhodné jako pozornost, když si nevíte rady s dárkem. Cedulka osvětlí a dokonce může zachránit i Vánoce. Můžete zmást obdarovaného velikonočním zajíčkem, receptem na lásku nebo manžela s nápisem „žili spolu až navěky“. Tady se meze nekladou...při objednávání doporučujeme sklenku vína (i ve dvou).

Pro Dudlu sepsala: Yvona Kudláčková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení