Kdo je to synovec?

Máte sourozence, který má malého chlapečka? Tak se z vás tedy stala právoplatná teta, která rozhodně bude svého synovce rozmazlovat. Ano myslíme tím tedy od vaše sourozence syna. Každý v rodině má nějakou roli. Tetička, prateta, maminka, tatínek, bratr, sestra, sestřenice, dokonce jsou i prasestřenice. Pak jsou takové, které nikdo moc nemá v lásce, protože se k tomu nevztahují moc dobré charakterové vlastnosti. Myslíme tím tedy tchýni. Některé nastávající nevěsty se raději právě této osobě raději vyhýbají, i přestože to moc dobře nejde.

kdo-je-synovec

Kdo je synovec (Zdroj fotky: Freepik.com)

Tchyně je maminka od vaše partnera, kterému jste odkývala, že si ho vezmete. U některých párů to dopadne tak, že se právě kvůli tchýni rozvedou. Protože kdo by chtěl mít doma člověka, který je místo občasné návštěvy u vás skoro jako doma, a navíc vám ještě třeba kontroluje vaši domácnost, a to zda máte pro vaše partnera tedy už manžela vše dobře nachystané a taky uvařené tak jak to měl vždy rád? To samé, ale můžou říct i muži, kteří měli maminku od své partnerky denně doma a neměli tak pro sebe chvíli klidu.

Je tedy dobré si předem zjistit pokud je možnost, s kým vlastně jdete do vztahu a navíc jaká je jeho nebo její rodina, protože později byste si to také mohli nemile vyčítat. Nebo co taková babička, která vám neustále vaří něco dobrého? Tu bychom brali i my. Dobré rodinné vztahy jsou na prvním místě, proto je dobré si nedělat zbytečně zle, ale také není dobré si nechat vše líbit.

hracky-pro-deti

Jednu radu pro pány máme taky, když si tedy do své rodiny přivedete svou novou přítelkyni se kterou už plánujete tak trochu rodinu, tak jí představujte postupně své rodině a dalším příbuzným, protože se může také stát, že z toho bude trochu zaskočená.

Na různých blozích si můžete dnes a denně přečíst praktické rady jak si udržet začínající vztah, a také dobré vztahy ve vaší rodině, protože je jasné, že budete bránit svou novou partneru před celým světem.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu školní a pomůcky pro výtvarnou výchovu: