Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Výtvarné soutěže pro děti?

Výtvarné soutěže pro děti jsou nejen velmi zábavné, ale také rozvíjejí jejich kreativitu a zručnost. Jak takové výtvarné soutěže vlastně uspořádat a co při nich vyrábět?
 
vytvarne-souteze-pro-deti
 
Nové výtvarné soutěže pro děti (Zdroj fotky: Freepik.com)
 

Jak uspořádat výtvarnou soutěž pro děti 

  1. Pro začátek je nedůležitější zapojit co nejvíce dětí.

  2. Poté je namotivovat - nejlépe příslibem odměny třem dětem, které předloží nejlepší výrobky - odměnou mohou být třeba sladkosti nebo malá hračka.

  3. Pomáhá zapojit se do tvoření - děti to bude mnohem více bavit a vás taky.
 

Co vyrábět

Děti mohou vyrábět úplně cokoliv - buď nějaké dekorace, ozdoby, nálepky, také mohou něco namalovat - to je na rozhodnutí dětí. Hodně dětí baví například kreslení, nebo vydlabávání dýní na Halloween.

Nikde není napsáno, že se do soutěže nemůžete zapojit taky a něco vytvořit taky - potom to začne bavit vás a paradoxem je, že i děti to začne více motivovat a bavit, až se budete divit. Když se totiž do soutěží zapojíte, budou mít pocit, že výtvarná soutěž má větší smysl a tudíž se podle mého názoru budou i více snažit, než kdybyste se do výtvarné soutěže vůbec nezapojili.
 

hracky-pro-deti

Takže to vezměte na vědomí a pokud máte čas a hlavně chuť, zapojte se taky, vyrábění není jenom pro děti, ale i dospělé to může začít bavit - někteří to mají jako koníček, někteří dokonce své výrobky úspěšně prodávají a to beru jako úspěch dnešní doby - že můžeme dělat něco, co nás baví. Někteří z nás se tím dokonce i živí. 

Je opravdu super, že při vyrábění vlastních výrobků můžete popustit uzdu fantazii a nemusíte se striktně řídit podle návodů a DIY na internetu. Můžete si například začít vyrábět vlastní kolekci šperků, pokud vás třeba baví korálkování. Díky tomu můžete začít vyrábět takové šperky, který mají úplně jiný, výjimečný a odlišný styl, než ty ostatní, co se na trhu dosud prodávaly.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si hračky pro děti:

Pokračujte v čtení blogu: