UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dárkové tašky

Tašky na dárky

Miluju, když můžu někomu udělat radost s láskou vybraným dárkem a ty se proto snažím opravdu pečlivě vybírat, a to s ohledem na zájmy, chutě a preference obdarovaného. Takový dárek samozřejmě musí být také pečlivě a úhledně zabalený. Dárky balím spíš jen ty určené k Vánocům, tam se na tom vyřádím, ale jinak během roku k narozeninám a dalším příležitostem využívám raději dárkové tašky. Na těch si ale opravdu zakládám, a proto není žádný div, že jich mám doma neustále pěknou zásobičku. 

Pro každého se zkrátka hodí jiná dárková taška a samozřejmě také musím brát v potaz velikost onoho dárku. Jiná bude pro malou holčičku, jiná zase pro chlapečka. Některá se hodí více pro osoby pánského pohlaví, další zase pro babičku. A tak ve své zásobě mám dárkové tašky různých velikostí v růžové a modré barvě, s květinami, se zvířaty, s vánočními motivy nebo jen takové obyčejné jednobarevné. Vždycky si tak můžu být jistá, že ve své sbírce najdu tu pravou pro konkrétní osobu a příležitost. 

Zakládám si také na tom, aby byla dárková taška velikostně vhodně zvolená. Absolutně nesnáším, když je v tašce jen jedna, dvě věci a taška je zbytečně obrovská. Naopak se i snažím vyvarovat tomu, aby v ní byly dárky zbytečně napresované. Správně zvolená velikost je zkrátka základ. Jedině tak může dárek na obdarovaného udělat dobrý dojem a na tom mi záleží.

A protože mi záleží na životním prostředí a doma se snažíme třídit odpad co to jen jde, dárkové tašky, ve kterých něco dostanu já, nevyhazuji a v případě zachovalého stavu je opětovně používám. Říkáme jim o nás putovní dárkové tašky. Kolikrát se totiž stane, že se ke mně vrátí známé dárkové tašky, a to i někdy několikrát. Jednou za čas se ale stane, že sbírka dárkových tašek pro řídne, a tak se vždy s radostí pustím do nakupování nových, neokoukaných, se zajímavými vzory.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily