UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Defa Lucy

Panenky Defa Lucy

Co to je vlastně Defa lucy? Když budete číst dále, tak se to dozvíte. Snad každý z nás si v dětství hrál s panenkami (myslím tím dívky). Někdo vice, někdo méně. Obecně ale všechny malé slečny (až na výjimky) panenky naprosto zbožňují!

Mohou si s nimi hrát, česat je, převlékat je, chodit s nimi v kočárku na procházky a podobně. Když jsem byla malá, taky jsem měla kočárek a v něm jsem si opravdu hrdě vezla po celém sídlišti tam a zpět svou milovanou panenku. A věřte mi, nebo ne, procházet se s ní a obskakovat ji jako moje vlastní dítě mě dlouhou dobu opravdu strašně bavilo.

No jo, jenže kde jsou ty časy, kdy si dívky hrály s panenkami. Dnes už častěji vidím dívky hrát si s mobilním telefonem. Samozřejmě ne všechny, ale spousta jich tak opravdu funguje, takže přicházejí o krásy opravdového dětství, což je na sto procent velká škoda.

Já jako dítě jsem totiž měla tolik zážitků venku a ani jeden se netýkal telefonu. Tenkrát pro nás prostě bylo přednější hrát si na písku, stavět bábovky, hrát si s autíčky a panenkami, žít přítomností a prostě si to celé jednoduše užívat.

Pokud ale máte někoho ve vaší rodině, kdo panenky má rád (například vaši malou neteř), mám pro vás ideální nápad, jak jí můžete úplně jednoduše udělat radost dá se říct "maličkostí".

Na našem e-shopu mimo jiné nabízíme také panenky, které se jmenují Defa lucy. Panenka je každá jiná, liší se jiným outfitem, jinou vizáží a obalem. Cena každé panenky je jiná a odlišná, záleží na tom, jaký má dres, jak vypadá a jestli jsou k ní přidané ještě nějaké doplňky, jako například kabelka, hodinky, jiné outfity navíc a podobně. Proto pokud své malé neteři, dceři nebo kamarádky holčičce chcete udělat radost, kupte panenku Defa lucy, kterou si určitě všechny dívky, které ji spatří, zamiluje hned na první pohled.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem Defa Lucy panenky na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás panenku Defa Lucy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky