UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Deky

Deka

Každý má nějakou svoji deku. Já si pod pojmem deka představím hřející deku, do které se můžu zachumlat, kdykoliv se mi zlíbí, je pohodlná na dotek a má krásný motiv. Myslím, že každý člověk po takové dece ve skrytu duše touží, i když zrovna možná neví, že i pro spánek je kvalitní a deka vyhovující vám jako člověku velice důležitá. Protože pokud máte kvalitní deku, je i takřka 98% pravděpodobnost, že budete mít i dobrý spánek a třeba i krásné sny.

Do deky se opravdu vyplatí investovat. Já si pamatuji, že pro mě to bylo už od dětství velmi důležité a také si vzpomínám, že jsme měli doma jednu deku, která byla tenká, nehřejivá a vyloženě jsem ji nesnášela (obecně takové tenké deky nesnáším, protože zpravidla nemáte možnost se nimi ani přikrýt a pořádně a v klidu se vyspat). Proto od jisté doby volím nákup takových dek, které mi opravdu vyhovují, jsou spíše tlustější, ale více zahřejí a takové deky právě zbožňuji. Také si vzpomínám, že pokud jsem měla v dětství spát na chatě (jak u jedné, tak druhé babičky), ty měly vždy deky tlusté a hřející a nesmírně jsem se tak těšila. Je opravdu neskutečné, co ve vás deky dokážou vyvolat; a potom se to od všeho odvíjí – když nemáte kvalitní deku, nemáte ani kvalitní spánek – to znamená, že se u vás můžou objevit různé projevy, jako nevyspání, únava, může se při nedostatku spánku často objevovat i úzkost, deprese a podrážděnost.

Proto dle mého názoru Vám určitě doporučuji vybrat si takovou deku, aby vám osobně vyhovovala a dobře jste se v ní vyspali, abyste potom měli sílu na další dny a nemuseli být unavení a ospalí. Přeji vám, ať si vyberete tu pravou deku zde u nás a doufám, že vám zajistí kvalitní spánek a bude vám dělat jen samou radost, protože to je přece důležité – deka, kvalitní spánek, tudíž máte energii a mnoho sil do dalších dnů, což je v každém směru potřeba.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá