UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětská váha

Dětské kuchyňské váhy

Dětská váha se poměrně dost často využívá. Je docela užitečná, protože je lepší, když se malé děti váží na dětské váze, která je pro to určená. Rodiče často kupují svým dětem tyto váhy. Většina lidí si řekne sice váha jako váha, ale rozhodně tomu tak není. Bez váhy si svůj život už ani nedokážeme představit. Co bychom dělali, kdybychom ji neměli? Jak bychom své děti vážili? To je řečnická otázka, na kterou je dobré si sám v duchu odpovědět. A podle jakých faktorů si tedy váhy nejčastěji vybíráme?

První faktor: Podle funkcí a schopností váhy - Ano, toto je asi to nejdůležitější. Samozřejmě že prvořadým požadavkem je, aby váha uměla vážit a to přesně - protože váhu nevyužíváme jen pro legraci, ale při hubnutí. Ty základní váhy bychom měli sehnat do pár stovek korun, ty s více funkcemi jsou už dražší - je to ale jasné a logické, protože čím více funkcí, tím více peněz si připlatíte.
 
Druhý faktor: Klasická, nebo digitální váha? - Ano. Hodně lidí má ještě stále doma tu váhu, které se už v dnešní době plné moderních technologií říká starodávná. Digitální je ale rozhodně přesnější, než ta, které se přezdívá starodávná - proto si za tu digitální připlatíte o něco více.

Třetí faktor: Barva váhy - I barva může pro někoho z nás hrát roli, i když zrovna toto u váhy nepovažuji za nejdůležitější faktor - je to méně podstatný faktor, tedy alespoň u mě ano - především se dívám na funkce váhy, jestli váží člověka (v tomto případě dítě) správně a tak dále.

Čtvrtý faktor: Velikost váhy - Někdo upřednostňuje malou, já jsem zase toho názoru, že větší váhy jsou rozhodně lepší. Máte na nich více prostoru, takže i prostornější člověk se na ni vleze. 
 
Pokud už chcete investovat do váhy, rozhodně to má smysl. Váha je totiž důležitou součástí našeho života - vážení sebe samotného je důležité. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem dětské váhy na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kuchyňskou váhu pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky