UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětská varná konvice

Hračka konvice na vodu

Všechny děti jistě znají dětskou varnou konvici. Taky jsem si s ní hrála, když jsem byla malé dítě. Bavilo mě to docela dlouho a někdy jsem si s ní dokázala vyhrát i dlouhé hodiny. Je to konvice, která by měla v základu napodobovat tu klasickou konvici: akorát je dětská a je na baterky. Děti si ji často kupují v rozmezí od tří až do šesti let. Jak taková varná konvice vypadá? Jako ta klasická, barvu můžete v dnešní době sehnat asi jakoukoliv.
 
Dnešní doba totiž nabízí spoustu možností, takže ať už je barva oblíbeného dítěte modrá, fialová, zelená, bílá, žlutá, hnědá či jiná barva, zaručeně byste ji měli sehnat. Podle čeho si ale vybíráme dětskou varnou konvici? Zde je několik nejdůležitějších faktorů. 

První faktor: Cena - Cena dětské varné konvice může být různá. Záleží na zpracování provedení konvice. Většinou byste ji ale měli sehnat do pár stovek korun.

Druhý faktor: Schopnosti a funkce - Některé varné konvice mají svoje speciální schopnosti a funkce, proto si za ně připlatíte více peněz. Pokud se ale dítěti líbí a touží po ní dlouho, proč ji nekoupit.

Třetí faktor: Barva - Jak už jsem zmínila, každé dítě upřednostňuje jinou oblíbenou barvu, takže vybírejte podle jeho preferencí.

Čtvrtý faktor: Výběr na internetu, nebo v kamenné prodejně? - Teď je otázkou, co je lepší. Jestli si dětskou varnou konvici koupit v kamenné prodejně, nebo na internetu. Dle mého názoru je to rozhodně lepší v kamenné prodejně, kde máte tu výhodu, že si ji můžete hned vyzkoušet a prodavačka vám může i poradit. V případě, že byste například nesehnali požadované barevné provedení, co dítě chce, zkuste zapátrat na internetu, určitě nějakou najdete.

Dětská varná konvice je ideální jako dárek k narozeninám. Dítě to velice potěší a vy budete zase spokojení, že jste mu vybrali vhodný dárek. 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem dětské konvice na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás varnou konvici pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky