Dětské budíky

3 položek celkem
Budík chameleon
106 Kč

Budíte se v noci a tápete po budíku, abyste zjistili, kolik je hodin? Speciální budík chameleon hledat nebudete. Stylový budík mění barvy jako chameleon, takže v noci vždy...

Kód: DS90483279
Bílý budík, jednorožec
296 Kč

Bílý budík, jednorožec, cca 12 cm, plastový, 4 různá provedení (sedící jednorožec, skákající, stojící, hlava jednorožce), na 1 mignon baterie (AA) v dárkové krabičce.

Kód: DS58203332
Budík chameleon
Budík chameleon
Skladem (9 ks)
149 Kč

Tento budík vystřídá až 6 různých barev. Má velký a dobře čitelný displej, odložitelný alarm. Budík střídá 6 barev. Má pogumovaný povrch. Po dotyku svítí 20 vteřin (pro úsporu...

Kód: DS40675041

Budíky pro děti

Ranní vstávání do školy patří k méně oblíbeným aktivitám. Snad žádnému školáčkovi se nechce vstávat každý den tak brzy. Často si vzpomínám, jak nás do školy budila naše babička, buď písničkou: „Vstávej semínko, ho la la, bude z tebe fiala.“ nebo popěvkem „Hola, hola, škola volá!“ No představte si to, nevstávalo by se vám lépe? Někdo ale už bohužel babičku nemá, proto musíme dětem pořídit dětské budíky, které jim aspoň trošku zpříjemní ráno a děti tak budou příjemně naladěné na celý den.

Poznávat hodiny se učí děti už v první třídě, je to jakýsi základ fungování, jelikož čas používáme každý den. Každý z nás si určitě pamatuje papírové hodiny s pohyblivou malou a velkou ručičkou, které jsme zkoušeli nastavit tak, jak nám řekla paní učitelka. Někdy se to povedlo napoprvé, někdy bohužel ne, ale nic nás neodradilo a zkoušeli jsme to dál a dál. Jakmile se naučíme s takovými hodinami, postupně přecházíme k digitálním. Další variantou je Dřevěný budík, který vám nebude narušovat klidnou noc svým světlem, jelikož se rozsvítí až po tlesknutí rukou.

Dětem uděláte rozhodně radost budíkem, který mění barvy, což je například Chameleon budík. Sledovat můžete hned 7 měnících se barev. Nastavit na něj můžete datum, rok, čas a dokonce i teploměr. Budík s terčem. Věc, kterou dětem, hlavně tedy chlapcům, vyrazíte dech. Jakmile budík ráno začne zvonit, vyskočí z něj terčík, který musíte trefit pistolí, aby budík ztichl. Podle mě se takový budík stane první věcí, na kterou se dítě po ránu bude těšit. Je to jakási první dávka adrenalinu. Vstávání pro ně díky tomuto budíku nebude tak náročné. Pro mě novinkou je Klíčenka – mini budík, který se používá hlavně na cestách. Pokud máte strach, že ve vlaku nebo v autobusu zaspíte, vezmete si tuto malou vychytávku, která vás vzbudí, jak si nastavíte. Vleze se prakticky do každého batohu, je velmi malý.

Pro Dudlu sepsala copywriterka: Kristýna Drozdová

Víte, že nákupem budíku pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské budíky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hodiny-budiky-hodinky-detkse-dudlu