UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětské divadlo

Dětská divadla

Na dětské divadlo mnozí z nás vzpomínáme s láskou a s dobrými vzpomínkami. Nicméně dětské divadlo má dvojí význam - většinou si pod tímto pojmem představíme právě to divadlo, které mají děti a mohou si s ním hrát a vkládat různé maňásky, loutky. Taková hra je pro děti opravdu velkým přínosem, protože nejenže si rozvíjejí motoriku, ale učí se i samy hrát bez toho, aniž by vyžadovaly něčí pozornost. 

Každý z nás měl v dětském divadle jiné postavičky a loutky - někdo si vystačil s figurkami, někdo zase v dětském divadle měl třeba jenom maňásky (kteří jsou mimochodem také velmi oblíbení a s láskou na ně vzpomínám), se kterými si dokázal vyhrát velké množství času a zabavil se na dlouhou dobu. Pro mě osobně jsou vzpomínky na dětství a vše prokázané s nimi důležité a neumím si představit, že bych měla dětství bez nich.

Divadlo ale nemusí být nutně jen s maňásky - může to být například baletní divadlo, loutkové divadlo, pohádkové divadlo, magnetické divadlo. V divadle může být naprosto cokoliv, protože dnešní doba je opravdu pokročilá a dá se v ní sehnat snad opravdu všechno - od těch divadel, které stojí pár stovek (kolem čtyři sta až pěti set korun) až po divadla, která mají například lepší materiál a je v nich podstatně více postaviček a můžou se lišit i velikostí.

Existují divadla, která jsou malá nebo naopak už i v jakémkoliv obchodě nebo e-shopu s tímto sortimentem můžete najít větší divadla - a jak už jsem zmínila, od velikosti se také odvíjí počet korun a taktéž cena. A co je výhodnější - koupit divadlo už i s maňásky/figurkami, nebo jen samotné figurky? Spíše bych řekla, že je lepší koupit divadlo i s maňásky či případně postavičkami. Děti si mnohem více vyhrají, s postavičkami si mohou vymyslet vlastní děj hry a myslím si, že je to bude i podstatně více bavit.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem divadla pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské divadlo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hracky-hrackarstvi-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky