UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Dětské hodiny

Dětské hodiny hračka

Dětské hodiny by měly být v pokojíčku každého malého caparta, který se začíná učit poznávat čas. Ať už jde o ty nástěnné, papírové nebo třeba dřevěné, vlastní hodiny jsou prostě nezbytnou záležitostí každého školáčka. Naučí se díky nim třeba to, že je zrovna čas na hraní, na jídlo nebo na spaní. A v neposlední řadě můžou být krásnou a originální dekorací. Jak to ale udělat, aby naše děti poznávání času těšilo? Vyberte jim takové, které je budou bavit. Co může být lepší než se učit s hodinami, na kterých je nějaký skvělý obrázek? Když jsem byla malá, měla jsem nádherné barevné hodiny s ručičkami ve tvaru tužky. Tak ráda jsem s nimi hrála a určovala, kolik je právě hodin. A jako pomůcku do školy jsem měla i krásné papírové hodiny, na kterých byl krteček. Učení času s takovými hodinami bylo prostě zárukou zábavy. Už se nemůžu dočkat, až nějaké budu vybírat i pro svého syna. Bohužel to ještě chvíli potrvá – momentálně by papírové hodiny spíše rozkousal.

Hodiny na stěnu je potřeba vybrat pečlivě, vždyť budou společníkem vašeho dítka veškerý čas, který v pokojíčku tráví. Dobré je zaměřit se na hodiny s tichým chodem, které neruší spánek tikáním. Na výběr je spousta různých tvarů i motivů – hodiny můžou být například ozdobené barevnými postavičkami nebo ve tvaru zvířátka. A pokud máte velkého spáče, pořiďte mu nějaký krásný dětský budík, který vašemu potomkovi zpříjemní ranní vstávání. Kromě nástěnných hodin okouzlí každého správného kluka i slečnu parádní náramkové hodinky. Jejich velkou výhodou je to, že jde nejen o bezva doplněk, ale učení poznávání času není omezeno jen na pokojíček nebo školu. Já jsem svoje první dětské hodinky nosila pořád. Potřebovala jsem totiž vědět, kdy se vyučování blíží ke konci a konečně bude přestávka. Byly to velké křiklavě růžové hodinky s kamínky. Dnes se můj vkus sice změnil, ale jedno zůstává stejné – bez hodin a hodinek se jednoduše neobejdeme.

Ze života maminky: Karolína Tomášková

Víte, že nákupem hodiny pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské hodiny nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

hodiny-budiky-hodinky-detkse-dudlu