Dětské mýdlo

1 položek celkem
Mýdlo v podobě starého mikrofonu - Crooner
345 Kč

Seberte trochu odvahy a zkuste si pořádně zaspívat! Pokud to nejde veřejně, vezměte svůj projev alespoň do sprchy, kde to můžete s tímto stylovým mýdlem pořádně rozjet. Vypadá...

Kód: DS51245237

Mýdla pro děti

Některé děti koupání milují, jiné je těžké vůbec ke koupání přimět. Se správným a voňavým dětským mýdlem se může koupání stát zábavou. Co je při výběru dětského mýdla zásadní, je to, aby neštípalo do očí a nedráždilo citlivou dětskou pokožku. Na trhu existuje široká nabídka dětských mýdel v atraktivních obalech s dětskými motivy. Co si budeme povídat, to v jakém obalu mýdlo je a jak voní je pro děti nejdůležitější. Holčičky lákají především aromatická mýdla s princeznami na obalu. Kluci mají rádi, když jsou na balení mýdla movie hrdinové. Složení a cenu dětských mýdel řeší pouze maminky.

Základní dělení mýdel je následující: tuhá a ty tekutá (sprchové gely). Tuhá mýdla mají výhodu v ekologickém obalu a obvykle jsou i levnější. Jejich nevýhodou je, pokud se s nimi už myjí děti samy, že jim mohou klouzat z ruky. Tekutá mýdla jsou u dětí obvykle oblíbenější. Praktickou volbou pro rychlé mytí je sprchový gel a šampon v jednom, takzvané 2v1. Ještě víc vychytanou věc představuje sprchový gel, šampon a balzám v jednom, takzvané 3v1.

Největší radost ovšem dětem udělá, když jim dáte příležitost si mýdlo vyrobit samy. Pořiďte jim kreativní sadu na výrobu mýdel a máte o zábavu postaráno. Sada obvykle obsahuje mýdlovou hmotu, barvy, vůně, silikonové formy a návod. Některé mají navíc například i pipety k dávkování barev a vůní, bylinky nebo celofánové pytlíčky s mašlemi na zabalení.

Pusťte se do toho s dětmi, užijte si společně strávený čas a navíc vyrobenými mýdlíčky můžete například podarovat babičky. Společná výroba mýdel je příležitostí, jak v praxi dětem ukázat zábavnou formou základní fyzikální zákonitosti, jako je např. míchání barev, teplota tání nebo kombinování vůní. Do glycerinových mýdlíček můžete přidat například také usušené okvětní lístky, anýzové hvězdy, nasušenou levanduli nebo dokonce i třpytky, korálky nebo malé hračky.

Pro Dudlu sepsala: Martina Masopustová

Víte, že nákupem mýdla pro děti na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské mýdlo nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.