Dětské projektory

1 položek celkem
Fisher Price Motýlí kamarád pro klidné sny DYW48
917 Kč

Fisher Price Motýlí kamarád pro klidné sny DYW48 může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Projektor, Značkové, Levné, Znáte z TV, Kvalitní,...

Kód: DS55594970

Projektor pro děti

Na učení není nikdy brzy. Už malá miminka potřebují stimulaci myšlení a smyslových orgánů. Jedině tak se mohou správně rozvíjet a vyrůst v šikovné zvídavé děti, které budou s nadšením dychtit po dalších vědomostech a dovednostech. Podnětnou pomůckou jsou dětské projektory.

Slovo učení vyvolává představu školních lavic, domácích úkolů a písemek, což může v souvislosti s kojenci znít dost děsivě. Učení ovšem neznamená pouze nudné vzdělávání, zahrnuje mnohem více. Aniž bychom si to uvědomovali, učíme se celý život, a to prakticky od rána do večera. Děti se toho během dne naučí samozřejmě mnohem více, neboť je pro ně svět ještě jedna velká neznámá, kterou musí prozkoumat. Učení probíhá převážně hrou. A pozor – proces učení začíná hned po porodu!

Aby se miminko mohlo správně rozvíjet, potřebuje zajímavé podněty ke sledování. Dětské projektory jsou určeny dětem, které se ještě nepohybují. Jakmile začnou lézt, objeví spoustu dalších předmětů, které pro ně najednou budou mnohem zajímavější.

Co dětské projektory umí? Zabavit, zlepšovat zrakovou koordinaci, trénovat koncentraci, a také uklidňovat a uspávat. Každý projektor funguje trochu jinak, pozorně je projděte a vyberte ten, který vám bude připadat nejatraktivnější. Obvykle promítají na zeď hvězdičky či jiné jednoduché útvary. Za bílého dne stimulují zrak pestrými barvami a pohybem. Kromě zraku stimulují také sluch: hrají jednoduché melodie, bílý šum a další zajímavé či uklidňující zvuky. Zajímavé tvary a rozličné povrchy pomáhají rozvoji hmatu.  

Dětský projektor je univerzální hračka, která se vám bude hodit každý den. Výhodou je, že miminko zabaví a vám zbude více času na domácí práce nebo odpočinek. Věřím, že nebude stát v koutě bez pozornosti a využití, ve výbavě vašeho děťátka by určitě neměl chybět.

Pro Dudlu sepsala maminka: Karolína Klosová

Víte, že když zakoupíte dětský projektor na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás projektor pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.