Dětské skateboardy

Nejprodávanější

11 položek celkem
Dětský SKATEBOARD 61 x 8 x 15 cm
444 Kč

Dětský SKATEBOARD 61 x 8 x 15 cm z kategorie Skateboard můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě Teenager Puberťák 14+

Kód: DS40029762
ACRA Helma cyklo dětská s potiskem
259 Kč

ACRA Helma cyklo dětská s potiskem z kategorie Helma Přilba můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: EU Acra

Kód: DS16565871
ACRA Skateboard dětský dřevo plast soft do 30 kg 2 druhy
199 Kč

ACRA Skateboard dětský dřevo plast soft do 30 kg 2 druhy z kategorie Skateboard můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dřevo EU Acra

Kód: DS56395588
Fingerboard skateboard kovový prstový set s doplňky různé druhy
69 Kč

Fingerboard skateboard kovový prstový set s doplňky různé druhy z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS98915270
KAZETO kufr SKATE velký dětský kufřík 35x22cm
289 Kč

KAZETO kufr SKATE velký dětský kufřík 35x22cm z kategorie Kufr můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě Předškolák 3+ Kazeto

Kód: DS11809925
SEDCO Chrániče na skateboard Spartan B/W set 6ks vel.S Kód: DS70419360
SIMBA Panáček Timmy 12cm set panák se skateboardem plast
139 Kč

SIMBA Panáček Timmy 12cm set panák se skateboardem plast z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS50970927
SIMBA Panenka Evička s koloběžkou set s pejskem a doplňky 2 barvy
169 Kč

SIMBA Panenka Evička s koloběžkou set s pejskem a doplňky 2 barvy z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS63898424
Skateboard prstový šroubovací set s doplňky na baterie 3 druhy Světlo
51 Kč

Skateboard prstový šroubovací set s doplňky na baterie 3 druhy Světlo z kategorie Fingerboard můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS67867780

Dětské skateboardy

Roste vám doma malý skateboardista? Pokud zatím nemá dost odvahy stoupnout si na prkno, odrazit se a jet, může si jízdu na skateboardu a různé triky zkoušet pomocí tzv. prstových skateboardů. To jsou maličké skateboardy, na kterých se jezdí jenom prsty po stole či lavici. Podle intenzity tlaku prstů a umístění prstů na malém prkně děti zjistí, jak jezdit na opravdovém skateboardu. Jak daleko od sebe je třeba mít nohy a kam kdy přenášet váhu při zabočování nebo brždění. Jenom pozor, aby s ním netrénoval neustále, i při nedělním obědě, nebo při vyučování. Dítě si může svůj malý skateboard rozšroubovat a zase znovu sestavit. Kromě dětí na skateboardu jezdí i panenka SIMBA jménem Evička a její pejsek. Pořiďte nadšené skateboardistce novou malou kamarádku.  Prstové skateboardy, panenku, či jiné hračky si děti mohou uložit do stylového kufříku KAZETO s nápisy. Nebo prostě při cestování dají všem najevo, že jsou nadšení skejťáci.

Pro menší děti začátečníky je určen lehký dřevěný skateboard s plastovým podvozkem, který má nosnost do 30 kg. Na výběr jsou dva různé potisky prkna, se Spidermanem, nebo zuřivým žralokem. Hodí se pro rovný terén a není vhodný pro větší rychlosti a náročné triky. Pro větší děti - teenagery od 14 let je vhodný větší skateboard, který má nosnost do 75 kg. Má protiskluzový povrch horní strany a kovový podvozek. Abyste zabránili vážným zraněním hlavy, ke kterým by mohlo dojít při pádu na skateboardu, vybavte dítě cyklistickou nebo skateboardovou helmou. Naraženinám a odřeninám od asfaltu zabrání používání chráničů kolen, loktů a zápěstí, které se doporučují zvláště u začátečníků, protože u nich může k pádům docházet často.

Pro Dudlu sepsala maminka: Iva Tisovská

Víte, že nákupem skateboardu na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětské skateboardy nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

detska-kola-dudlu-bbb